Nenahraditelné

Některé pocity a bytostijsou tak mimořádné, zvláštní a úžasné, že se pro nás prostě stávají nenahraditelnými.
Třeba moře, ten pocit netušené síly příboje nebo přílivu, hloubky, věčného pohybu, velikosti, pocitu, když se z něj ráno vyhoupne slunce, nebo, když se v něm večer co večer utopí, moře je cosi, co je pokud jde o tyto pocity nezastupitelné.
Myslím, že nenahraditelnost se netýká věcí, myslím, že většina věcí nahraditelných je, i když uznávám, že nahradit třeba Mercedes Fábií není to pravé ořechové, řekla bych, že to není totéž jako pokoušet se nahradit oceán rybníkem.
Zcela nenahraditelné, jak už mnozí z Vás vědí a ostatní se teprve dozvědí, jsou bytosti.
Můžeme mít v životě mnoho můžu a nebo žen, jak kdo:-),přesto se může stát, že jeden z nich se stane pro celý zbytek života nenahraditelný, stane se někým, kdo Vám už pro vždy bude scházet, nebude den, aby se k němu neubírala alespoň jedna Vaše myšlenka
Stejné je to se zvířaty.
Ještěže existují ty oceány,moře, hory, vstávající a topící se slunce, záležitosti o které sice taky můžeme přijít, ale nestává se to tak často.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *