Reality show

aneb, co je proti tomu nahá Regina
Je to tak, do téhle reality show jsme si je zvolili a tak se na ně musíme denně nejen dívat, poslouchat jejich kecy, ale musíme také respektovat většinu jejich rozhodnutí, kterým říkají “zákony”
Ano, politika, největší a nejostudnější Reality show.

” Pan prezident zřejmě ani neví co je Ústava” říká premiér
” Všichni víme, že vedení pana předsedy Kalouska je dlouhé” říká premiér o kolaičním partnerovi
” Rozhodnutí tohoto senilního staříka mě nemůže překvapit.” říká 1. náměstek neexistujícího ministra zdravotnictví.
” Já byl při svém jmenování také ve střetu zájmů.” říká premiér
“Premiér lhal v čestném prohlášení předaném prezidentovi” sděluje Prezidentská kancelář
” Obrátím se s žádostí o rozhodnutí na Ústavní soud” říká premiér, který společně s vládou a PS většinu ústavních nálezů ÚS nerespektuje.

Tak tomuhle já říkám správná reality show a vzorek národa. No uznejte, co jsou proti tomu Regininy kozy, Michal obžalovaný z kuplířství, 4% exhibicionista Vlado, nebo cikán Emil, který se urazí, když mu někde řekne, že je cikán.

Je pravda, že aktéři té pravé reality show se musí zviditelňovat mnohem víc, nejde v ní přece jen o nějakých ušmudlaných 11 milionů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Reality show

  1. K tomu nemám co dodat. Jen to, že zcela se ztotožňuji s názory Miroslava Macka, který ač náš stát odrbal o leccos, je to nesmírně inteligetní muž… vřele doporučuji http://www.viditelny-macek.cz A neberte to jako nějakou agitaci, ten člověk ví co mluví a jeho glosy za to stojí :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *