Dnes po přepočtu definitivně zmizí Modona,

neradovat, myslím tu Damoklí:-)Ano, ano, jak mi připomněla ve svém nedávném příspěvku blu, už to budou 3 měsíce po přepočtu z 26. na 27. říjen a konečně zmizí ten nablblý náhrobek a všechno co tam po mně ještě zbylo. Nick Modona bude volný a nebo navěky zabetonovaný, jak to je to však ví jen Bůh a jeho zástupce Kulhánek:-).
Nicméně Modona, ta pravá, tedy já, je pro Damokles mrtvá na věky stejně jako Damoklí Avocode.
Beru si z toho poučení, že jsem schopna dokonale ovládat všechny své závislosti, které ovládat chci:-)).
Na Damoklu jsem poznala velkou spoustu lidí, z nichž někteří hodně, nebo zcela ovlivnili můj reálný život, většinou pozitivně, někteří z nich dokonce velmi pozitivně.
Když se za svou Damoklí kariérou ohlédnu, je naprosto zřejmé, že jsem to měla zabalit nejpozději už se svými novinami, tedy v květnu:-)
Všem živým Damoklanům přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů, jak tam, tak i jinde:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Damokles a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Dnes po přepočtu definitivně zmizí Modona,

  1. Já jsem kdysi na Damokles nakoukla, a jednou mi známá vykládala, že byla závislá na jakémsi serveru, myslím že “rande” nebo něco podobného. Mě šokovalo, že tam existuje komunita, fungující a živá. Koneckonců, tohle mě překvapilo i na bloguje. :-)) člověk se pořád dozvídá nové věci.

  2. no.. ja este stale nemam silu vzdat sa svojej uz dost trapnej existencie v damoklesom svete… takze tvoj odchod v podstate obdivujem 🙂

  3. blu tak teď vůbec nevím, jak bych Ti to vynahradila:-)) No ale koukni, třeba ten tomík, taky už z Damokla zmizel skoro před 2 lety a stále je velmi, velmi živý:-)))

  4. Mod. kdybych si to tady nepřečetla a zmizela jsi mně ze stránky,tak bych sice na to přišla velmi brzy,ale nemrzelo by mě to až tak,jako teď,když to dopředu vím.

  5. Hurrrá, tak si budu moct konecne vytvorit multaka s tak popularnim jmenem :o)))) Vznika jen otazka, kde na to vzit cas 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *