Vztah v kosočtverci

Co to je?
Co je manželský trojúhelník, to jistě víte, to je klasika, manželka a milenka, trojúhelníky mohou být různé, může se jednat o úplné soužití s oběma ženami, nebo případně jen s jednou. Ty ženy o sobě mohou nebo nemusí vědět, případně druhá může vědět o první, první o druhé ne. V trojúhelníku mohou figurovat i děti obou žen, a samozřejmě toho muže.
Možná krkolomnější situace může nastat, pokud žije v trojúhelníku jen jedna žena a dva muži, nebo možná naopak jednodušší, protože všechny případné děti se samozřejmě započítají jen jednou muži:o).
No a teď tu máme ten kosočtverec. Úmyslně tomu neříkám čtverec, protože pod pojmem čtverec si všichni vybavíme prostě jen čtverec, zatímco když se řekne KOSOČTVEREC, fantazii se meze nekladou a je to i tak nějak příhodnější.
 Moje žena mi nerozuměla a tak jsem si našel milenku.
 Milenku mám samozřejmě rád, ale, asi hledám něco jiného&.
Co si o takovém muži myslet? Je to blázen? Nebo prostě už ani na jednom místě jen nefunguje sex?
Pravda je, že neznám žádnou ženu, která by disponovala manželem a milencem a dalšího paralelního milence k tomu hledala. Ženy takové situace asi řeší jinak, neženou se do kosočtverců, prostě vymění milence:o).
Kosočtvercové muže ale znám, nejméně dva.
Takže pánové, vykašlete se na kosočtverce a pokud máte potřebu se ujišťovat, že jste ještě funkční, využijte veřejných domů, výjde Vás to sice poněkud dráž než třeba zaplacení večeře, ale rozhodně nikomu neublížíte.
No a co vzkázat ženám, které se s mužem do kosočtvercového dobrodružství pustí? No asi jen  Dámy, tak to jste teda opravdu krávy!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Vztah v kosočtverci

  1. No nevím jak člověk:-)), my ženské to máme trochu jinak možná i vzhledem k absenci těch správných veřejných domů, já tam třeba nikdy nebyla:-(

  2. Souhlas… Pokud by člověk bral poměr investované peníze / sex, tak by v životě jinam než do veřejného domu nešel :o)))

  3. Aha:-))) tak to nic pro mne, já jsem majetnická:-)) Asi to musí být úžasná žena, když tohle zvládá, nicméně si zkus představit, že bys byla na místě nějaké 3. ženy, tak toto bych já neuměla:-)

  4. Teda Mod, já takovej kosočtverec manžel, milenec a paralelní milenec znám. Manžel má problém se sexem a má rád penízky. Milenec má penízky a dotuje,ale vzhledem k věku už začíná mít také problém se sexem.A paralelní milenec nemá ani penízky, ani problém se sexem.Mod a ono to funguje a kupodivu už nějaký ten rok !!!!! :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *