Přestávám na sobě šetřit, hned!

No, musím sebekriticky přiznat, že to moc nedělám, tedy, abych na sobě šetřila, ale v některých věcech ano.V některých strašně důležitých věcech,jak jsem zjistila dnes.
Ráda nakupuju oblečení, kosmetiku, boty, vlastně TO všechno nakupuju pořád,protože mám ráda moderní a módní věci a na druhou stranu mi zas tak nezáleží na tom, zda se dívám na TV plazmovou ( sakra ani nevím jak se to píše), nebo obyč, moc mi nezáleží ani na tom, kolik je v ní hertzů (nemám na mysli Juraje), vlastně ani na tom, jakou má uhlopříčku, ale jaké mám boty, na tom mi teda záleží dost, Nakonec na plazmy, uhlopříčky a hertze tu máme jiné lidi:-)).
Prostě některé věci si tak nějak nekoupím s odůvodněním ” Koupím si to, až budu velká.”
Taky mám ráda župany, resp. frote koupací pláště, doma mám 3, na chalupě 2, některé z nich jsem koupila, některé nikoliv…….:-))), nicméně právě o nich chci hovořit, protože jsem zhruba někdy před 2 týdny zjistila, že právě ZDE nemístně šetřím.
K tomuto poznání jsem došla u M&S, když jsem si sáhla na jeden z tamních županů. Míšánek nejmišánkovatější, no co Vám budu povídat, kdo si nesáhl, neuvěří.
“Takové župany má chůva Fren” hned mne napadlo. Sáhla jsem po cenovce, to někdy taky dělám, upadla do komatu a řekla si ” NE, TO NE!”, prostě zásadně ne!
Dneska jsem si koupila bílý, ten s růžovými kuličkami už neměli a bleděmodrý byl nějaký ušmudlaný, takže mám bílý nejmišánkovatější a ten s těmi kuličkami třeba ještě mít budou:-)).
Prostě jsou věci na kterých se nemá šetřit, obzvláště, když už je člověk skoro velký:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Přestávám na sobě šetřit, hned!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *