Dvojčata jsou nářez!

Dvojvaječná dvojčata naštěstí neřvou paralelně, řvou většinou odděleně, takže pořád:o)).Ale o tom jsem nechtěla.
Máte-li dvojčata, musíte všechno dvakrát, tedy chystat dvounásobné porce jídla, nakupovat úměrně tomu pleny.
Dětské boty stojí cca 500,-Kč, tedy pořádné boty, takže 1.000,-, kalhotky 250,-, takže 500,-, postýlky, židličky, lahve, nočníky, povlečení, atakdále, atakdále.
Když dítě znečistí plenu, myslím viditelně, rovněž to musíte absolvovat 2x.
Máte-li dvojčata, rozhodně musíte mít dva mobilní telefony, s mobilem se šíleně dobře jezdí po zemi jako s autíčkem.
Tak tohle všechno už vím, dnes jsem udělala další zkušenost.
Začala jsem šít gremliní vatelínovou přikrývku do postýlky. Vlastně jsem chtěla původně ušít povlečení a tak jsem včera vyrobila dva povlaky na polšáře, pak mě napadly ty přikrývky. Drbala jsem se skoro celý den s tou jednou než jsem navrstvila všechny vrstvy, sešila to , obrátila, znovu sešila a pak prošívala a prošívala.
Když jsem kdysi něco takového dělávala pro Adama, došila jsem, pár hodin řešila detaily, a pak už jsem měla jenom radost:o).
Teď mi radost kalí představa, že mě to čeká zítra ještě jednou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Dvojčata jsou nářez!

  1. On je nějaký zásadnější rozdíl mezi dvojčaty a rokem oddělenými sourozenci? :o) Protože podle zákonu schválosti se narodí buď různá pohlaví, různě velké postavy… a pleny se dneska s největší pravděpodobností nepřepírají :o)))

  2. Pravdu díš, tu druhou jsem ušila za polovic času a je navíc lepší:-) Trojčata asi mít nebudem, ale tu třetí můžu začít šít tak jako tak:-))

  3. Ale Mod, u té první jsi již vychytala všechny mouchy.Ta druhá ti půjde daleko rychleji a kdybyste měli trojčata,tak u třetí bys zjistila,že je budeš šít na kšeft 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *