Ve vile to houstne:-))

No, sympaťáci a pohodáři se dávno vrátili do normálního světa,minulý týden opustila vilu předposlední pohodářka Monika. Teď to asi čeká Jindříška:-(.
Nejsem sto ani tisíc posoudit zda Michal je nebo není křivák, nicméně víc mi vadí ukňouraná Kačena, které to jde ovšem “od srdíčka” a uřvaný Vlado, kterému to jde ví Bůh odkud. Můj muž mi dnes psal na ICQ ” Musím to přepnout, jinak ho pojedu na to Slovensko vykuchat!” :-)))).
Nejvíc bych tu výhru přála Jindřichovi, ale to je asi jen zbožné přání, obávám se, že zvítězí Vlado a nám bude, moje jinak oblíbená TV Prima, ještě 3 roky servírovat záběry jak Vlado bydlí, jak jezdí autem, jak nakupuje hadry a jak si s Robem 3 roky na dovolených mažou záda.
A to je vážení přátelé nad mé síly:-)))))), takže si docela přeju, aby byla pravda to, že si Michal tu výhru koupil, jak píší bulváry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Ve vile to houstne:-))

  1. Jo, já souhlasím se sobíkem, já bych ho podřízla určitě:-) Zejména jeho chování třeba k velmi slušnému Rosťovi, nakonec pak k Luisovi, nechápu. Fakt,že Luis 20x denně po všech seroucích vytřel záchod od mísy až po podlahu Vladěnce odporný nebyl. A vůbec, 90% krizových situací vytvořil v těch barácích Vlado, jak v Praze, tak v Blavě. No a proč neměl Michal tolik hlasů v souboji s Vladem jako jich měl předtím? No přece proto, že dokud Vlado Michala miloval, poslala mu hlas každá buzna a těžko ho pak podporovali proti Vladovi, že ano:-)))

  2. špacírano, jistě, samozřejmě! jediný chudák vlado byl zavřený 3 měsíce ve vile a na jediném se to podepsalo. ostatní tam byli jen na skok a večer je rozváželi domů nabrat sil. šmarjápanno, chtěla bych mít takhle černobílý vidění světa, to musí být úžasný.pravdou je to, že vlado je tam všechny psychicky vysával, křičel jim hystericky svoje smyšlené “pravdy” z metru do ksichtu a všichni exVV mají můj hluboký obdiv za to, že tohle chování vydrželi a že ho některý z nich v přímém přenosu nepodřízl.

  3. Mod , Michal si myslel že prostě Vlado své příznivce ztratil díky své povaze. Proč Michal neměl včera ten samý počet hlasů jako v předchozích duelech?

  4. btw, nemůžu říct, že bych nějak stranila Michalovi, ale svou včerejší duelovou výzvou se pro mne stal morálním vítězem na 100%.Kdyby to bylo tak, jak říkáte, že se vezl na Vladově popularitě, nikdy by si ho nebyl vzal do duelu za soupeře, když další dva soupeřové pro něj byli úplně snadnou kořistí. Udělal co udělat musel a unesl to jako chlap, klobouk dolů

  5. Nemám ráda lidi,kteří přesvědčují ostatní o své pravdě tak, že řvou, aby nebylo slyšet jiný názor. Nesnáším skákání do řeči, nesnáším halasně pronášené “pravdy” bez argumentů, nesnáším lidi, u kterých musím čekat, až se budou muset nadechnout, abych mohla říct svá dvě slova.Nesnáším Vlada, vykuchala bych ho na potkání.

  6. … a Michal se opravdu vezl jen na popularitě Vladka. Je pravdou, jak tvrdí Vladko že se jej Michal nikdy nezastal. Kdežto Vladko se Michala zastal při “balonkové aféře” a nasadil do toho i své pěstěné vlasy. Teď toho musí hrozně litovat. A jak se chová Vladko? Je hodně citlivý, takže ho skoro vše rozhodí. Navíc zavřený 3 a půl měsíce ve vile člověku nepřidá asi na psychice.

  7. Kačena je naivní a neskutečně vylízaná, že se divím, kam se až dostala. “Jindříšek” je typický vidlák, kterého by o tu případnou výhru někdo hodně rychle připravil nějakou chytrou kličkou. No a Vlado… ten si aspoň toho bude vážit :o) Nicméně to že dříve či později vypadne MOnika bylo jasné :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *