Už mu proboha dejte těch 11 mega

a ať jde prosím s tím svým umučeným ksichtem do hajzlu! Tak teda ne no, ” do hajzlu” je moc brutální, ale když mě už pak napadá jen jedno místo, kam by mohl jít:-))))))))))))))Jo já se dívávala, rozhodně na výzvy, zúčtování a duely, ale jinak jsem svou oblíbenou Primu už před několika týdny začala přepínat na ČT 1, protože na pronásledování Vladovým umučeným ksichtem a jeho hysterickým řevem už bylo DOST. Mnohokrát jsem se dokonce přistihla, že jak doma, tak tady doma-kde mám TV v compu, jsem televizi celý den vůbec nepustila.
Vůbec nebudu rozebírat jednotlivé soutěžící, ani to jak tu hru hráli, nebo nehráli, kdo z čeho nebo koho tyl a podobně.
Michal rozhodně zřejmě u 4% menšiny díky Vladově přízni mnohokrát bodoval, možná díky této přízni vypadl Saša, Regina, možná i Emil. Pokud to tak skutečně bylo, přineslo to Michalovi prodloužený pobyt ve vile, rozhodně by mu to nemohlo přinést celkové vítězství a myslím, že Michal není idiot, aby to nevěděl.
Vlado se chová poslední 2 měsíce vysloveně jako uřvaná hysterická buzna a musí být strašně těžké v jeho přítomnosti vydržet, zejména ocitne-li se člověk v jeho nepřízni. Jeho chování k slovenským Vyvoleným je příšerné a neomluvitelné, vezmeme-li v úvahu,že ve Slovenské vile prostě JE na navštěvě.
Pokud se Michal chtěl dostat do finále a vypadnout až v něm, mohl zvolit kteréhokoliv jiného soupeře a do finále by bezesporu proplul ( proplul by i přesto, že vetšina normálního obyvatelstva přeje výhru Jindrovi). Michal to neudělal a zvolil Vlada, protože nic jiného prostě udělat nemohl, pokud je takový, jaký si myslím, že je.
No a jaké z toho plyne poučení?
Začínáme být světoví:-) a tak, pokud se v nějakém klání ocitnete s gayem nebo židem, máte jedinou možnost, dát se k scientologům:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Už mu proboha dejte těch 11 mega

  1. jsme blázni :o)na svůj průměr jsem jich jindrovi taky poslala hodně, a to celých 15. jenže na vlada mělo víc lidí vsazeno. na příští řadu už se budu dívat bez emocí (doufám) a hodlám si na nich přivydělat.

  2. Každého názor jest… Nicméně Jindra mě opravdu nedostal. Na vesnici to bude hodně populární kluk, neboť nevyčnívá z řady, je průměrný a divácky vděčný tím, že jeho život začíná a končí pomáháním na domácí farmě. Mluvit skoro neumí, ale právě tou svojí pomalostí umí být vtipný. Tím věřím, že bodoval. Ale věty typu “mám ho rád, protože dělá z malé housenky velkou housenku”… Pokud by to vyhrál, zcela souhlasím s Hankou, on by o tu výhru kompletně přišel. Možná proto je tak oblíbený, všichni se těšili, jak ho odrbou. A ostatně, náš národ nenávidí kohokoliv kdo vyčnívá, zvlášť vidláci. Na vesnici se závidí cokoliv, auto, barák, větší příjem. A jediný způsob jak vyjít je být jako oni, nebo ještě lépe se tvářit jako blbější, tupější a méně prozíravý… Tfuj.Katku snad ani nekomentuju, na tu jsem byl alergický. Není mi moc jasné, jak ji někdo mohl nazývat krásnou… Mám jiný vkus, uznávám, ale slovy kamaráda “neopřel bych si o ní ani kolo”, bavit se s ní normálně taky nedá… Fuj… (můj názor je čistě subjektivní a je psán stylem “žhavé diskuze”)

  3. Píše mi Filip ” Poslal jsem Jindorvi 100 smsek a jedu dál, ten debil Vlado to nesmí vyhrát!” No:-))))) taky bych byla ráda, kdyby vyhrál Jindra, ale poslala jsem jich jen 30:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *