Narozeniny

Ano, včera jsme slavili,Ještěrčí narozeniny a já jsem si den předtím vzpomněla na její narozeniny z před 2 let. No tedy, vzpomněla, já tam nebyla:-).
Nějak se totiž stalo, že nejmenovaná skupina obyvatel podmiňovala svou účast na oslavě mou nepřítomností:-). Proč? No provedla jsem něco strašného, tak strašného, že dlít semnou v jedné místnosti a dýchat stejný vzduch bylo vyloučeno. Co to bylo? Jo, tak to se musíte voptat jinde, já jsem se to nikdy nedozvěděla.
Ještěrka měla narozeniny i vloni, ale to jsem byla zase pro změnu v Brně a oslavu, která trvala cca do 1 ráno, jsem nějak nestihla:-)).
Letos, stejně jako předloni a vloni jsem byla pozvaná, Ještěrka se nevzdává a letos se to taky konečně povedlo, takže jsme slavili skoro až do 2 ráno. Nikdo se neptal koho si Ještěrka dovolila pozvat a nikdo tím pádem neměl žádné kecy. A byli jsme tam všichni, kdo ji máme rádi. Teda všichni kromě těch, kteří to nestihli letos. Ještěrčín termín totiž napřed kolidoval s termínem oslavy Aloe ( tuplované oslavy, Aloe totiž slaví narozeniny, promoci a udělení cena prof. Matějčka za nejlepší diplomovou práci), která jej pak ale přeložila na sobotu ( nestihla jsem). Aloe ale samozřejmě přišla přát Ještěrce a tak jsme to zmákli všechno najednou:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *