VyVolený.sk 2

VyVolené prý nikdy nikde nevyhrává ženská, říkal nedávno můj syn,tak to už je po dnešku minulostí:-)
Vyhrála ta o které jsem si myslela, že vyhraje, bezproblematická Linda, člověk, který může v lidech možná vyvolávat jedinou negativní emoci, závist, ale určitě neš nenávist nebo zlobu.
Do finále se dostali všichni mí vyvolení:-), do užšího finále pak ti nejvyvolenější, nebyla jsem dnes schopná se rozhodnout komu bych výhru přála, kou bych poslala hlas, kdyby to šlo, opravdu nevím.
Jisté je jen jedno, vyvolení byli jiní než ti čeští a jejich nejužší výběr se pak od českého výběru líšil naprosto diametrálně. Poslední 4, posléze pak 3,spolu dokázali prožít poslední týden bez nervů, zbytečných emocí a přesto, že šlo o dost peněz, nevypařila se z nikoho z nich lidskost.
Lindu myslím peníze nezmění, jistě bude dál fotit pro Playboye prostě proto, že se ráda líbí:-)) a aby ne.
No a jak by řekl ten náš blbeček vyvolený ” Ty mi nejsi blízko k srdci, ale je s tebou asoň sranda”, tak to neřeknu, řeknu
“Lindo, užíj si to všechno ve zdraví, zasloužila sis to, bez řvaní, urážení, zbytečného patosu a opravdu s tebou byla stranda:-)) .”
P.S. Dnes jsme se poté, co jsme viděli ten umučený votrávený ksicht, s mým muže dohodli, že založíme Ligu na likvidaci Vlada!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *