Tak copak nám to Ježíšek letos přinesl?!:-))

Asi nejvíc dárků dostali k velké radosti svých rodičů Gremlini,letos jsme se totiž soustředili celoplošně na dárky vydávající nějaké zvuky, takže bubínky, xilofony, klávesové nástrojea tak podobně, příští rok se chytám na zobcovou flétnu a trumpetku:-))).
Také další dítě, tedy já, dostalo letos dárků mnoho, taky jsem letos byla mimořádně hodná:-D.
Takže, dostala jsem psací stůl (ještě nevím jaký), bubliny do vany, černý sameťákový svetr, zařízení do auta na bezruké přijímání telefonních hovorů přes blútúút:-), pak jsem dostala vytoužené povlečení na zip do svých postýlek (lze použít jedině do postýlek v kterých nespí Zlato), pak jsem dostala malé bílé zapékací mističky na mrňavém plechu s ouškama, keramickou rybičku v květináči, pak jsem dostala taky plechovou tabulku s medvídky, pak ještě velmi staré vydání humoristických listů s krávou, pak plechovou kasičku s krávou a jako finále myšáčkový župan s desítkami krav:-))) ( správně, svůj k svému:-), ale všichni Ježíškové taky ví, že momentálně sbírám krávy), no a taky ještě desítky drobných nesmyslíků, taky mi ještě někde courají nounejmové a Emenem.
Naštěstí jsem nedostala žádnou náhradní pesu, toho jsem se velmi bála, ale všichni asi správně pochopili, že některé bytosti se nikdy a ničím nahradit nedají. Zítra za světla zajdu Madunce ukázat medvídky a ten kravský župan. Vím, že by se jí líbil a že by si ho ode mne chtěla půjčovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *