Krásné Vánoce :-)

Tak jsem po patnácté vyluxovala, abych shledala, že Zlato opět vykuchalo svého plyšového kance, takže to tu všude vypadá, jako kdyby sněžilo.Zlato s Tinou dneska celkově nějak moc zlobí, zato Gerinka hlídá v kuchyni uzené. Karča mi před chvílí volala z Místku, že doma v Praze zapomněla dárky, to už nedožene.
Přiblížily se na dotek, Vánoce, svátky klidu a pokoje.
Ještě honení konec, myslím roku, ale ten letošní nebyl tak dobrý jako ten předchozí, přinesl příliš mnoho zásadních nenahraditelných ztrát.
Vloni jsem si přála k vánocům čas, myslela jsem tím hlavně čas pro Madlenku, potřebovala jsem ho pro ni víc, než ho měla, jak jse správně tušila.

Letos žádné zvláštní přání nemám a tak jen přeju Vám všem, aby Vás od této chvíle provázelo co nejvíc štěstí, zdraví a lásky a žádná závist, nenávist, nepřátelství a nemoci. Nezapomínejte v žádné chvíli svého života, že na světě nejste jen Vy a Vaši blízcí, nezapomínejte, že svět kolem Vás je plný bytostí, které se neobejdou třeba právě bez Vaší pomoci.
Hodně štěstí:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Krásné Vánoce :-)

  1. Moje milá blu:-), neztratila, nikdo, kdo mi rozumí a věří mi mne nikdy nemůže ztratit a každý, kdo se naučí mi rozumět, já jsem totiž fakt hodně divný pavouk:-), mě najde,když chce. Takže -krásné vánoce. A já si teď jdu umýt vlasy,protože po dnešním dni v nich mám cukroví, brambory, majonézu, kuřecí a vepřové maso, citrón a naposledy i rybu:-(

  2. Já ti dnes nebudu přát, ale děkovat. Děkovat za to, že jsi. Že jsi taková, jaká jsi.Škoda, že jsem to neobjevila mnohem dřív.Škoda,že jsem Tě objevila,až když jsem Tě ztratila.Díky za avocode! I když pokaždé, když jsem u Tebe nenapíši tak věř, že Tě čtu.A ne jednou. Některé články opakovaně.Po druhé, po třetí….Neee,nedá mně to a musím Ti popřát.Měj se tak, jak se patří ! bluesense

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *