Nemáme to s Ňuninkou jednoduché…

Dnes je to 11 dní, co se Ňuninka odlepila z klád za zadní bránou a vešla do zahrady.Dnes je to 10 dní, co se semnou vydala od plotu až skoro k domu a 9 dní, co došla až k domu.
Vzhledem k labradorským blondýnám to nemáme jednoduché, protože jakmile otevřu dveře neočekávaně a Ňuni nedává pozor, nastane setkání čtvrtího druhu typu “Start-Cíl”, takže kotě dostává smyky s drhne bradou o dlaždice, padá do zamrzlého bazénu a nebo visi na špičce cca 3 metry vysoké hrušně a 3 obludy Geri, Tina a Zlato se snaží strom porazit, a tak se to snažíme dělat tak, že když jdu vypustit pesy, dělám rámus, když jdu bez nich za kočkou, jdu ven tiše, docela to funguje, občas:-).
V sobotu jsem přivezla z Prahy chlupatou deku z Madlenčina košíku a jakoby náhodou jsem ji nechala na gauči venku pod oknem. Taky to funguje, Ňuni se do ní už včera zavrtala a vnoci na dnešek zůstala spát poprvé u domu.
Dnes je ale venku šíená zima a tak jsem vzala ještě jednu deku a šla jsem udělat další pokus, Ňuňu ležící v chlupech jsem prostě zabalila do další deky. Občas se na ní jdu podívat oknem z kuchyně, leží tam, zabalená, kouká jí jen hlavička.
Doufám, že tak vydrží, nevím totiž, jak se kočkám dává čaj s citronem a medem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Nemáme to s Ňuninkou jednoduché…

  1. cat no dneska stačily i pesy, Geri se rozhodla, že z toho polštáře fakt neuhne a tak jsem spala na půl ve vzduchu a hlavou na stolku:-)))))))))

  2. Hmm… mám pocit Mo., že je jen otázkou času, kdy kočka bude chrnět v tvojí posteli, zatímco ty se budeš pokojně rozvalovat na prostorné podlaze :o)

  3. Hmmm, to rikam porad, ze jsou kocky vych.. vycurany a dokazou si nas omotat kolem prstu a my pak delame, co si ony zamanou, i kdyz si to nechceme mnohdy priznat :o) Za chvilku vleze pesum do pelechu (k tobe na hlavu?), ony zvladaji ochocit si i psy, trebaze jim to jde pomaleji.. ten nas muze snist kus masa z Dorinciny misky a to byvala Dorka zaprisahly kockobijec…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *