Chyby hledejte v sobě,zejména pokud nechápete, co se stalo!

Aneb co je třena někdy všechno pojmout v jednom dni, abyste se nepohádali:-)Pokud se mi stane, že mám s někým nějaký rozpor, rozepři, hádku, cokoliv, co se následně ne zrovna vysvětlí, stále na to myslím. Ne týden, ne měsíc, prostě třeba rok, roky.
Mnohdy dojdu k tomu, že chyba byla vysloveně na mé straně a pokud to lze, snažím se omlouvit, i kdyby to toho člověka už nezajímalo.
Někdy to nemá řešení a tak se snažím tu chybu najít v sobě za každou cenu, jako třeba s Olinkou z předloňské dovolené:-), nebo i v jiných případech.
Takže jeden malý příklad, jak se nepohádat a nepokazit večer nejméně 2 lidem:-)
1. Lída určitě může loupat i neuvařené brambory.
2. Američani jsou 100% nejtlustší národ v rámci Evropy.
3. Palačinka a amoleta je to samé a nemá smysl se zabývat takovýma kravinama.
4. Je naprosto normální, když si odborný lékař ke kterému chodím 10 let nepamatuje jak se jmenuju, protože se přece nebude zabývat takovýma kravinama a není to tedy z jeho strana žádná neomalenost.
Takže mějte prosím na paměti, že pokud se Vám stane, že už při 2. odlišném názoru narazíte na prudký odpor svého protějšku, zavřete hubu a už jen přikyvujte, pokud tedy nechcete, aby prasklo pérko.
Pokud je Vám jedno, zda praskne, pak máte možnosti dvě, buď mu svou nedojedenou večeři vysypat na hlavu a nebo si dát před odchodem ještě jednoho panáka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Chyby hledejte v sobě,zejména pokud nechápete, co se stalo!

  1. hahaha….to bych nesměla být já, abych byla potichu,když by někdo přede mnou tvrdil,že palačinka,amoleta a lívanec jsou jedno a to stejné 🙂 rup a hned by prasklo pérko 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *