Hola, hola, dovolená volá:-)

letos v osvědčené sestavě:-)
Já mám přítelkyni Danulku a už přes 26 let, fakt:-), já vím, že to vypadá nepravděpodobně, ale je to tak. Danulka bydlí doposud na Moravě a když jsem tam bydlela ještě i já, měly jsme společnou chalupu a taky jsme spolu jezdívaly na dovolené. Naše děti jsou stejně staré, tedy to její je přesně o měsíc mladší, než to moje.
To její dítě je moje druhá kamarádka Karča a spolu se kamarádíme už taky 26let:-)), od doby co začala studovat v Praze se kamarádíme intenzivněji, myslím, že Karča je moje nejlepší kamarádka.
Že pojedem v březnu na dovolenou s Karčou, to víme už zhruba od listopadu, že s námi pojede i Danulka, víme oddneška:-) a tak jsme dneska celé odpoledne plánovaly, co sebou na sebe, kde si koupit plavky, kde, kdy a co budeme jíst, kde se kdy budeme koupat, jaké voňavky si rozhodně musíme koupit.
Jsem moc spokojená, tahle obsada je naprosto skvělá, protože víme, že nikdo z nás nemusí kvůli nikomu vstávat, chodit brzy nebo pozdě spát, něco kvůli někomu jíst nebo pít, bavit se, když se nám nechce. Jediné co musíme udělat je, že rozdělíme apartmán na kuřáckou a nekuřáckou zónu, protože ony dvě nekouří, zatímco já kouřím i v posteli:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Hola, hola, dovolená volá:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *