Dopravní tepna Prahy se změnila v gejzír vody

Zatímco Bratislavu dnes ochromilo rozloučení se zemřelými vojáky:-(hlavní tah Prahy ochromila obrovská díra ve vozovce a z ní tryskající gejzír vody, tak tak, mrazy vykonaly své a prasklo potrubí pod magistrálou. Kdo zná místní lokalitu, ví co to znamená. Ano ano, znamená to, že se zastavila doprava v Legerové, ale i protisměrné Sokolské, protože se to všechno začalo kupit na křižovatkách s I.P.Pavlova, Ječnou, Žitnou a Anglickou. Takže KONEC, NIC, odnikud, nikam.
My kteří jsme zvyklí jezdit Prahou dobře víme, že každá zácpa nmá nějaký únik, tedy, pokud nezajedete moc hluboko a dá se ještě někam odbočit, ale taky víme, že pokud se dostaneme mezi Nuselský most a Rumunskou, do Ječné za Štěpánskou, do Žitné za Anglickou a tam někde uprostřed je zádrhel, pak už není pomoci:-) , no a dnes se ten zádrhel stal zrovna tam.
Kolem 13té jsem přijela od Francouzské na I.P. se spacírem26 a netušila jsem co se děje, naštěstí jsem potřebovala do Bělehradské vlevo a tak jsem se na magistrálu nepokusila uhnout, kdyby jo, prožiju tam odpoledne.
No uvidíme jak a kdy nám to DP opraví:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Dopravní tepna Prahy se změnila v gejzír vody

  1. Což pak ucpání těhle okolních ulic, to je naprosto jasné. Ale ono doprava kolabovala i ve všech teoretických objízdných trasách, tedy kaskáda tunelů měla kolony taky až… dááleko :o) Hrůza a děs…Ty vojáci jsou velká smůla :o((((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *