Ňuňa ví, co je kočičí záchod!

A já jsem celá překvapená!!Ňuninka dostala svůj první kočičí záchod, mimochodem velmi komplikovaný, vypadá jako přepravka pro kočky a má plexisklová sklápěcí dvířka, kterými se musí dovnitř a ven, s kočkolitem ve středu odpoledne. Přesto, že půl roku žila výlučně venku, z toho 5 měsíců v dřevěných kládách u lesa a v prostorách domu se chvílema pohybuje teprve týden, okamžitě věděla, že je to její bedna, že se musí dovnitř i ven těmi dvířky a taky CO SE TAM DĚLÁ!!
Tak to jsem teda opravdu celá překvapená, tohle jsem totiž opravdu nečekala, stejně jako jsem opět nečekala, že Zlato nebude vědět, že ta černá kožená lodička na mém prádelníknu je moje, stejně jako ten bilý medvídek s modrou šálou a ty červnené sametové bačkory, že jsou pro návštěvníky.
Tak tak Ňuninka je chytrá, Zlato je idiot:-))))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Ňuňa ví, co je kočičí záchod!

  1. No Ňuňa je taková normální mourka, ale má takovou kulatou hlavičku a kožich jako by na sobě ještě měla kožich:-)),taky papá asi 6x denně:-)

  2. Ježiš, ty jsou krásný :)))))) a Ňuňa je dosti podobná naší číčuli :))) A asi jsem byla fakt slepá, neboť jsem to dneska 2x projížděla :))

  3. Teda já nevím, já tu fotku hledala a asi jsem nejspíš slepá, páč jsem NIC nenašla 😀 Naše má velkou bednu, pravda, nee katakomby :))))

  4. Lacey, bys musela vidět ten záchod,tam bych netrefila ani já. Poslala jsem muže pro bedýnku a on přivezl karavan:))))

  5. Naše Tiggy taky okamžitě věděla a taky byla z venku :))) Respektice její předcházející generace, Tiggy tam moc dlouho nebyla :)) Asi mají nějaký instinkt či co :))))))))

  6. Mo, ty máš kočku? :)) Tak to vítej u kočkomilů 😀 nebo mi něco uniklo? 🙂 btw – moje Rogí mi už zase sedí na klíně..mě nenechá ani u toho pc…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *