Ach tyhle změny!

No ne, že bych byla nějak šíleně konzervativní, ale některé změny mě prostě znervozňují.Třeba když mi někde přestěhuje nádraží, já vím, že takové věci se nestávají moc často, ale například u autobusových nádraží se to občas stane. Nebo jdu do nějakého obchodu, který tam byl léta a on už tam není, nebo tam není už nic z toho co tam bylo a náhradou tam stojí třeba Tesko.
Želé bombóny už taky nechutnají tak, jak chutnaly, nebo třeba žužu:-(.
Sinice, leta jsem jezdila z Místku do Prahy někudy kudy to vedlo na D1 a najednou mi to před pár roky úplně vyměnili. No a teď to letiště….
Nejen, že k němu vede úplně jiná silnice než ta, kterou jsem byla zvyklá jezdit, ale navíc přistavěli nějaký nový, šílený, velký terminál.
Letět mi to má ve 4 ráno, což znamená, že někdy před 3tí musím být na letišti, tzn. v půl 3 ráno z domu.
Nevím jak Vy, ale objevovat po 2 ráno nějaké nové silnice a pak se v tomto čase motat po nějakých šílených prosklených budovách plných přepážek, v kterých se z jednoho patra odlétá a do jiného se přilétá, to není nic pro mne.
Ještě štěstí, že všechny bary a obchody budou zavřené v tento čas, protože se určitě nenalézají na svých místech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Ach tyhle změny!

  1. Některé změny jsou šílené. Kromě uvedeného, na co se dá zvyknout, jde zejména o zmenšení fidorek na velikost větší dvacky (za cenu dosti podobnou), zmenšení všech produktů od Florent po Lázeňské… Beru to jako konzument velmi úkorně, až tak, že raději kupuji německé. Protože do produktů Opavie se kousne a než si toho člověk všimne, tak je na druhé straně ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *