Ňuninka

byla u doktora.Po odčervení a preventivním odblešení, které absolvovala minulý týden doma, dostala dnes Ňuninka ňuninkovací ppřepravku v které se pravda nejdřív chvíli prala, ale pak už v klidu vyrazila na svou první cestu autem ke kočičímu doktorovi.
Tam obdržela aplikaci nějaké vakcíny, která bude mít pokračování za týden a pak za měsíc a kočkovací průkaz do kterého to všechno zapsali a nalepili.
Dále jsme se dozvěděli, že Ňunince je něco mezi 5-6 měsíci a že je chlapeček:-))))))
Docela jsem se bála toho návratu, který jsem si představovala nějak tak, že když se otevřou dvířka přepravky, Ňuninka proletí oknem a zmizí definitivně v lese.
Tak omyl, dvířka se otevřela, Ňuninka se protáhla, zobla si Lučiny a zalezla do pelechu za Gerinkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Ňuninka

  1. Ja se musim smat, kdyz si vzpomenu, jak jsem u tebe doma pred tydnem (zhruba) sedela a ptala se, jak jsi poznala, ze je Nuninka kocicka, ze to je obtizne docela :o))))) Kocouri jsou hezci a pritulnejsi a lepe se kastuji, ale vazne az po dovrseni 1 roku, aby nemeli problemy… a taky nehrozi, ze ti porodi kopu kotat :o)

  2. No já myslím, že když Zlatu říkáme Zlato a mluvíme na ní v rodě středním, Ňunince se nic nestane,když jí budeme dál říkat Ňuninko, ona tomu stejně nerozumí:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *