Víte jaký je rozdíl mezi

sběhulákem a premiérem Paroubkem?Sněhuláka můžete kopnout do prdele během celé zimy, premiéra Paroubka jen první víkend v červnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice hehe:-)) a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Víte jaký je rozdíl mezi

  1. Jedu Justasi lyžovat na týden do Jeseníků. To pendolíno se vám pánové teda povedlo.Mod, také si myslím-stejně jako Justas, že se bude držet jak hovno košile 🙂

  2. A ještě druhou sloku…Náhradní soupravy do Ostravy, do Prahy jezdí dnes bez obavy a bez zpoždění. Neklopí, neklopí, zato v zim¨ zatopí, na wécé vám nebrání, ani z něho ven. Talián s úsm¨vem pokutičku platí, režisti jásají: “Režijka zde platí” Substráte otravný když chceš jet do Ostravy neznič nám poslední kus – máš Žlutý Autobus!!!

  3. Blu neměla jsi to celé, tak to doplním :o))) > > Z Ostravy, z Ostravy> > jede Pinďa do Prahy> > všichni mají obavy> > kam dnes dojede.> >> > Nestaví, nestaví,> > skoro nikde nestaví,> > ale když sám zastaví> > dál už nejede.> >> > Z topení, ze dveří,> > z motorů se blýská> > strojvůdce bezmocně> > do kompjůtru tříská> >> > Ten kdo k nám nastoupí> > dobrodružství podstoupí> > a než v cíli vystoupí> > moc zážitků získá.

  4. A k tématu: nechci strašit, ale obávám se, že (plnou) ParouBack se kopnout nenechá, a že se bude řídit tradicí nechvalně známého dvousložkového (ještě socialistického) laku: nevodprejsne a nevodprejskne…

  5. Taky Pendo:“Ahoj, Pendolino! Kam pojedeš na dovolenou?””Ahoj, lokálko! Kam bych jelo, do Ostravy.””Do Ostravy??? Proč?””Ještě jsem tam nebylo!”

  6. Z Ostravy, z Ostravyjede “Pinďa” do Prahyvšichni mají obavykam dnes dojede.Z topení, ze dveří,z motorů se blýskástrojvůdce bezmocnědo “kompjútru” tříská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *