“Pendolino zabilo u Prahy člověka”

resp. ženu, čtu nadpis článku v novinkách.Pendolíno, jako např. Zlato, bude asi rodu středního, jinak by zabil, nebo zabila, ale když zabilo tak středního.
Přečtu si ten nadpis a představuju si, jak se Pendolino středně velkého vzrůstu a přesto zřejmě silné, krčí v křovinách a číhá na svou oběť…….
Zřejmě už je šero, či mlha, rozhodně ho nepřehlédla ve sněhové vánici, takže za mlhy, či za šera, žena přichází po cestě a zahýbá ke křovinám, Pendolíno čeká a tiše si brousí zuby na svou další oběť.
Žena došla ke křovinám a zákeřné Pendolíno vyskočilo a zasadilo jí smrtící ránu a pak možná další a další. Možná ji uškrtilo, těžko říct podle toho co z oběti zbylo…..
No, co si budeme povídat, prostě jel vlak, jel rychle, jak se to nakonec u Pendolín očekává a paní vešla na koleje, zřejmě neodhadla rychlost vlaku, který se k ní řítil, protože kdyby se řítil pomaleji, hned by ho ve stanici zase pomluvili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „“Pendolino zabilo u Prahy člověka”

  1. No ona je vůbec otázka, jestli se ta paní nenechala sežrat naschvál.Být sežrán Pinďolínem zní pořád lépe, než náklaďákem. poznámečka : TEN náklaďák :-)))

  2. Nechápu, proč to tak populizují. Místo aby napsali, že nějaká kráva spadla pod vlak, tak dělají, jakoby Pendolíno vraždilo :o/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *