Zlatý sen se rozplynul

???Po pravdě řečeno, nevím jak může mít sen o zlatu někdo, kdo za několik odehraných zápasů nic nepředvedl.
Hokej sleduju pravdelně a bedlivě, na tom letošním odehraném našim týmem nebylo k podívání pěkného nic a docela mne před pár dny mrzelo, že s námi prohráli Slováci. Opravdu.
Bohužel na letošní ZOH přijela za Českou republiku hrát hokej parta kuželkářů a budu se divit i té bronzové, pokud by náhodou……..

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Zlatý sen se rozplynul

  1. Zatímco Neumannové její medaile maximálně přeju, hokejistům bych ji za to, co předvedli nedal ani omylem. A nějaké bonusy za výhru? Fuj… Fuj… Fuj… Nepřeju jim to.

  2. Tak tak slůňátko:-). Včera jsi nám chyběla a Tvoje žonglování se přehrávalo z mobilu na mobil:-)))))))))

  3. Ach ti kluci…I já se nechala nakazit a k televizi jsem usedla…a když to bylo 1:5 pro Švédy, šla jsem se radši žonglovat. Nejen že mi bylo líp, ale začala jsem to přát švédům. A Slováky upřímně lituji. Zasloužili si postoupit oni, ne ty naše kopyta, respektive kuželkáři 😉 Hezký den

  4. No chlapci je prostě potřeba aby si náš realizační tým uvědomil, že Nagano bylo Nagano a mělo by se popojet:-))

  5. A nečil se:-) já nemám vztek, že tohle dneska prohráli, prostě konstatuju, že neměli na to vyhrát olympiádu, safra uznej, že už ta pravidla jsou nastavená divně, na MS by vypadli už dávno a žádné předsemifinálne a semifinále by nebylo!

  6. Pako možná jsem, ale i tak si o tom můžu myslet co chci. Koho bych tam poslal? No možná nějaký sehraný tým, který je třeba zvyklý hrát spolu a ne proti sobě. Tenhle hokej byl hrozný a na tom trvám a Švédové byli jednoznačně lepší a vyhráli zaslouženě, taky jim fandila po druhé třetině polovina Václaváku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *