Už za 4 dny “Ola”

A sakra:-)))Čím to je, že vždycky v těch posledních dnech to nejvíc letí?! To nevím, ale dneska jsem si vyzvedla řidičák:-)) a taky jsem tam čestně lhala, protože jsem nechtěla ten starý vrátit, přece jsem pověrčivá, tak se nedá nic dělat:-)
Venku byla zrovna taková vánice, že jsem usoudila, že žít se dá výlučně v nákupních centrech a podzemních garážích a tak jsem to udělala a pak jsem ze sebe ještě udělala moderního byznysmena. Pokud se ptáte jak se to dělá, tak se to dělá tak, že si sednete do kavárny, něco si dáte, v mém případě to bylo čtvrtlitrové capucino ( opravdu v Twin Cafe má 1/4 litru), vytasíte všechny mobilní founy co máte a pustíte se do toho ( nejlepší je začít SMSkama “Máte pro mne něco nového?”, pokud mají, sami zavolají). Než jsem tu dávku dopila, vyřídila jsem 5 volajících a domluvila si 3 schůzky na zítřek(dnešek), vlastně 4.
Pan Hruška slíbil, že kotelna by mohla být ještě o něco levnější a tak jsem si šla do NY koupit černé tílko se srdcem, aspoň jedno srdce je totiž třeba mít:-), a taky zelené, protože jsem měla jen jedno.
Doma jsem taky vytahala ze skříní všechno, co bych mohla na 120ti denní dovolené potřebovat a tak to budu muset zítra před odjezdem na chalupu ještě trochu probrat, abych to pak v pátek mohla definitivně sbalit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „Už za 4 dny “Ola”

  1. Nevím proč, ale když čtu to tvoje “Ola” tak mám stejný pocit,jako když jsem vypravovala “chlapečka” do školy v přírodě. Na pathiolovou mast se muselo vždy pamatovat !!!!!!!

  2. no… snažíme se, ale… jde to ztuha, není co pít… škyt… a to je přitom to… mhd…. teda mdž… škyt.. že jo, Catani?

  3. tím se ovšem vysvětluje i ztráta popelnic před domem. Kdo by se zdržoval jejich vyprazdňováním, když je možné jim dát kolečka, a jet se značkovejma věcima na blešák?

  4. Mám pocit, že při tvém množství nákupů nejrůznějších kusů oblečení budeš za chvíli muset své nájemníky vystěhovat a jejich byty zaplnit regály a skříněmi… Akorát nedělají ještěrku, co se vejde do výtahu případně vyjede schody… Tak úplně přesně mě teď nenapadá, jak si v tom množství oděvů vytvoříš propracovaný logistický systém :o))))

  5. pche, kdo to kdy viděl, tady se vedou řeči “naostro” a já mám kousat do bambusu? Ani náááhodou!

  6. Tak to není žádná pravda teda” Černé tílko mám JEN JEDNO, teda do včera jen jedno, na ramínka a to jsem si koupila na Kanárech v roce 1998 prosím!!! a nosím ho prakticky celý rok, buď naostro, nebo pod trika nebo pod svetry, nááááhodou!!! Tak se zakousni do bambusu a kušuj:-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *