Černoch je špatně !

Tak jsem si teď vzpomněla, že jsem nedávno četla, žepanu premiérovi se nelíbí používání slova černoch, co nelíbí, přímo se mu to oškliví! Pan premiér používá pro osoby tmavé pleti výraz “afroameričan”.
A dělá správně! Hnízdo mají v New Orleansku a tam se všichni potomci původních afričanů přivezených před stovkami let do Ameriky, líhnou.
Takže nezapomeňte, každý černoch, pardon afroameričan, nepochází odjinud než z Ameriky a pokud jste si mysleli, že jo, tak jste pěkně blbí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Testujeme jak to funguje a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Černoch je špatně !

  1. já si to o tobě nemyslím, a pokud s tím máš, Blu, nějakej problém, tak piš třeba o paprikách, ale tak nějak obecně, abys neuvedla jejich barvu, a tím nedošlo k zvýhodnění jedné skupiny nad druhou, třeba Zelených nad Rudými

  2. no spíš bych to viděl rovnou na čínu. Diktatura těmto lidem není ani trošku cizí a jak vidíme, za úspěchem stojí oni a pokud je neúspěch, vina je jinde :-). Doufaje, že po volbách si tento kmen u nás již neškrtne, si myslím, že výraz “paroubkovina” bude znám po hodně dlouhou dobu a bude to jedna z největších urážek 🙂 Ve škole by za ní mohly padat poznámky :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *