Už zítra “Ola”

a já mám sbaleno!Možná jsme na nic nezapomněla:-), ale to se zjistí až zítra večer:-))
Manikůru mám tentokrát v kufru, z kufříku jsem vyndala i pinzety, kdyby náhodou vadily, minule jsem si pinzetu mohla nechat,ale jeden nikdy neví.
No a kdyby náhodou něco jako nebo tak, tak nezapomínejte jak se máte chovat, že na sebe máte být hodní a nemáte zapomenout vyrazit do boje proti bradavicím:-)
Všem dohromady a každému zvlášť, pac:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Už zítra “Ola”

  1. to je divný, když Mo odjížděla TAM, odpočítávala OLÉÉÉ každej den. Kdo ví jestli stejně počítá dny do návratu, třeba: ELÁÁÁ hop, za deset dní !

  2. jestli to nebudou pravý čestrfíldky tak ať se třeba po****. No jo, jenže co když se opravdu..? Jakou značku? Značkovou, to je jistý.

  3. Blu, zatím jsme se dozvěděli jenom to, že Mo dochází drobné, a že pije zřejmě zadax láhev portského. Co se týče kreací, kouřeníčka a božských pocitů, nechejme se ještě překvapit.

  4. Tak a Mod touto dobou je už daleko předaleko. Na sobě má zcela určitě fantastickou kreaci, pokuřuje, popíjí něco moooc dobrého a je jí božsky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *