Mam pro Vas skvelou zpravu

Slunce jeste existujeJe nadherne a teplounko, na slunci nejmin 35, voda mezi 25 az 28. teda ta v bazenu, na tu morskou jsem zatim jen koukala, proste UZ CTVRTY MESIC, FURT CERVENEC:]]]]]
No a protoze mi dochazeji drobna ojra, tak zas jdu o dum dal mi mili, dat si portske.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

25 komentářů u „Mam pro Vas skvelou zpravu

 1. PANDO jestli si náhodou nebyl venku zrovna když to slunce bylo jinde, to se pak nemůžeš divit, že byla venku tma 🙂

 2. sem to říkal, a vy že nééé,že Mo určitě večer přijdéééé, že jo, Blue, to spíš by přišel kouzelník :o)))

 3. Pandi, tebe málem trefil šlak u toho,jak jsem položila předmět a mě zase u těch tvých vajec. Dlouho jsem se tak nezasmála.Musela jsem si je jít opakovaně přečíst 🙂

 4. dneska se vsadím, že sem majitelka blogu nepříjde. Třetí den po příletu přichází krize. A spát se prostě někdy musí. :o)

 5. Lacey, počasí Mo vydrží i bez našich přání, nevím, že by tam kdy v minulosti sněžilo. Ale můžou tam přilítnout kobylky z Afriky, a to je pak síla, fuj, to se potom nikde nedá ležet a jak ta tělíčka zapáchaj, asi jako rozšlapaný žížaly na chodníku časně ráno po dešti, fůůůůůůj

 6. Tak to omyl :)) To u nás, na SEVERU svítilo celý den Slunko :)) Mi svítilo do obličeje, a tak jsem si tím jistá :)) Takžee….Jinak Mo, měj se tam krásně a ať počasí vydrží 🙂

 7. já žádnej další červenec nechcu, přivez ho k Marconymu, Mo, když tě o něj tak pěkně žádá :o))) My s Blue tady v Brně vystačíme s měsícema tak jak maj bejt, my si na nějaký zvláštnosti nepotrpíme, že jo? :o)

 8. Hmm, ctvrty mesic cervenec, … to by mne zajimalo kolikateho cervence teda dneska maji, rekl bych tak 120teho :-))), ale jinak to nic neni Mo., u nas je uz sesty mesic prosinec, to je panecku teprv neco :-))) No, ale mohla bys Mo., jak pojedes domů, vzit to slunko sebou, at mame aspon jeden mesic cervenec, ju? :-))

 9. Cat,já vím že se mnou nejde nesouhlasit, ale počki…, to mi nejde na rozum: jestli Slunko bylo u vás, na horách, co pak včéra svítilo tady u nás? Úsporná žárovka?

 10. Blue, představ si, proboha, já tě nedočet a málem mne trefil šlak, to mi nedělej a příště dej předmět z konce věty na její začátek … víš co jsem čet? “nechat se kvůli 35 na slunci připravit o panenství..”. Ještě teď jsem orosený,pánajááána :o)))

 11. Včera bylo na horách nádherně, jen ten sníh na sjezdovkách by nemusel být zmrzlý :o) A jinak zcela souhlasím s Pandou. Když je slunce tady, nemůže být tam, takže si vymýšlíš :o)))

 12. tzzz, nechat se kvůli 35 na slunci připravit o tu včerejší sněhovou nadílku !!! jsem hned druhá Pando po tobě, kdo jí (ne)závidí :-)))

 13. no to asi těžko, existuje. Když je slunce tady, nebůže bejt přece tam. To ví každé malé dítě, i velká panda :o) Že jo, všici?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *