No, dneska to slusne peklo

tak slusne,ze jsem si snad po 30ti letech spalila kolena.Dneska jsem zahajila den telefonatem do Prahy, teda do cestovky, abych jim vynadala kvuli autu, resp., chtela jsem, aby poradne spanelsky vynadali pujcovaci kancelari oni.
Zdejsi konverzace totiz probiha tak,ze se vas zeptaji v jake reci mluvite, aby s vami pak mluvili spanelsky:]].
Bylo mi toho auta lito 3 dny, ale vcera vecer jsem zacala vic litovat sebe, protoze jezdit po kruhovych objezdech bey praveho zadniho blinkru se fakt neda. V cestovce zase pro zmenu ani cesky nechapali proc volam jim, ale nakonec jsme se dohodli, prece jen ta cestina je cestina.
No a pak uz jsem se spalila, docista docista, nos, kolena, narty, nechapu, pravda je, ze se sice nemazu, ale na to uz jsem si mela zatracene zvyknout:]]].
Taky mam zpravu pro blu, dneska jsem si konecne dala nekolik michanych veselych drinku, ale jeste to nebyly ty prave, to mam v planu zitra , u oceanu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „No, dneska to slusne peklo

  1. Blue, už ne… nepřehodnotím. Než jsem vypadl definitivně z DAM, taky mi to chvíli trvalo, a odejít odsud taky není můj první pokus. A nakonec, psát nebo číst blogy v pracovní době je přece … nemorální :o)

  2. Víš, žes mně narušil můj každodenní rituál ? Doufám, že svoje rozhodnutí ještě přehodnotíš. Doprkýnka. Vždycky, když se mně něco začne líbit, tak zasáhne vyšší moc. Mod, kurňa už se vrať a pomož mně Pandu přemluvit !!!!

  3. Blue, špalpal jsem v tom jako Panda v PORCELÁNU, VÍŠ? Myslím, že takhle to bude asi lepší. A když ne, tak jsem těch chyb udělal tolik, že jedna navíc už vadit snad nebude

  4. Však ona ji ta veselost přejde, až v neděli nebude Ruzyně přijímat z důvodu sněhové kalamity :-)))

  5. Míchané veselé drinky Mo. jistě rozveselily tak, až jen tak ze srandy začala zasněžovat pláž, aby věnovala chvíli ticha těm, co tu s tou bílou věcí koexistují :o)

  6. Tady se někdo má 🙂 Mi bylo dneska řečeno, co vše potřebuji do Norska a vím zcela jistě, že opalovací krém také potřebovat nebudu :)) Hehe, dnes jsem rupla u zkoušky ze španělštiny, nj stane se:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *