Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „

 1. Noviny na damo jsem začala dělat, když ty jsi tam s nimi končila. Už nějakou dobu uvažuji nad vlastní web.stránkou.Dnes, vlastně zase díky tobě a tomu svému žertu, jsem se rozhodla. A je již předem jasné, čemu budu dávat ve svém volném čase přednost.Samo,že svobodě.Ještě tedy musím nastudovat, jak na to. Vypadá to jednoduše, ale realita bude zřejmě úplně jiná.

 2. Je vidět Mod, že ten projev máme obě dvě dobře nastudovaný 🙂 Teda všechno beru ,ale že vás nikoho netrknul ten open šourek….Když jsem to vymyslela, tak jsem se u toho málem počůrala….

 3. …. a to sice, že to takové spoustě lidí nevadí,že jim ty články krade, a to všechno ostatní, tohle mi totiž na tom žertovné nepříjde. btwě, že by přišel o článku diskutovat tomas, mi tak divné nepřišlo, není to tak dávno co jsme spolu o autorských právech diskutovali kvůli jinému článku, i ten projev velmi sedí (teda až na ty hrubky). Takže KDO to vlastně dělá toho Damokla??? blu?:-))))))))))))))

 4. Prostě jsme si pěkně popovídali o Damokles a jestli děláme Damoklu “reklamu” s kulhánkem nebo bez, to je docela jedno:-)) Spíš mě překvapila jiná věc…

 5. Klíííídek Blu, vždyť ten ftípek se ti povedl a my všichni jsme ti hupnuli na špek :-)) Pěkný víkend a zachovej přízeň jak Avocode tak i Damo ….

 6. tady aspoň, blue, vidíš, že co se týče damokles, neznáme bratra, sestru, ani kulhánka. Jinak též pěkný pozdrav tam nedaleko za roh. :o)

 7. No, trochu jsem čul, že by to bylo příliš okaté, kdyby opravdový Kulhánek se vykulhánkoval v diskuzi :o) Nicméně byl to ten typ příspěvku, na který nereagovat, ruka by mě upadla :o)

 8. ale jednu věc zmínit musím a nechci aby zapadla, a to že se za výroky p. kulhánkovi (tomu skutečnému) omlouvám, protože padly v mé dobré víře, že diskutují s ním a s nikým jiným

 9. blu, a proč by ses nám měla omlouvat? nebudu mluvit za ostatní, ale je to moje blbost, že jsem hupnul na špek :o) Jo, a na Damolu ještě cvíli zůstaň, velvyslanců tam je už jako šafránu :o)

 10. Mod,Honzo,Paa,Justasi,Helenusaku,catano.Omlouvám se Vám všem.Doprdele, mě nenapadlo, že si jen vteřinku budete všichni myslet, že píše kulhánek.Byla jsem si na 110% jistá, že to všichni berete jako legraci a pokračujete v ní.Proto jsem napsala i ten druhý komentář. Že pro Mod není obtížné zjistit, odkud je to psané a, že když odpovídá, tak ví komu.Že podepsat se tady bluesense je totéž, co uříznout si pod sebou damovětev. Ještě jednou se všem omlouvám za svoji neomalenost. Ale jenom Vám ! Velkému inkvizitorovi v žádném případě. I když, i ten Váš omyl je na něco dobrý. Alespoň se tím zbavím jedné ze svých závislostí. Všechny vás zdravím.blu

 11. Abych řekl pravdu, nevím co si mám o tom článku myslet. Nejrozumnější bude asi přestat diskutovat a psát komentáře, neboť na “druhé” straně může sedět kdokoliv, a nemusí to bejt zrovna pan kulhánek :o(

 12. No jo Honzíku, on “každý ví” kdo mu kam píše a kdo ho čte a myslejí si, že my jsme holt úplně blbí:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *