OLA z povzdálí:-)

Týden jsme dali ostrovům pauzu a v sobotu je vyrazil dobýt můj muž, ehm:-)Den před odletem mu poslali email z cestovky, že odlet je přesunut z 12.50 na 14.50, takže hulákal, v půl 5 mi volal z letiště, že už je skoro namol a už neví, co má dělat, v půl na 19 už byl krotký jak beránek:-))). Letecká společnost darovala každému poukázku na spotřebu v restauracích za 100,- Kč, minerálka stojí 70,- jedna, pivo 120,- rovněž jedno:-)). Naštěstí nekouří, protože koužit se smí na letišti en v restauracích, ovem se spotřebou, já už bych jela z finančního limitu na rok 2007:-)
Další zprávu jsem dostala po půlnoci už z Las Palmas, nikdo nečekal s autem a tak musel taxíkem za 45 euro.
Auto mu přivezli v 10 dopoledne druhý den a když se zlobil, že nebylo včera, usmívali se.
Všem zamrzl úsměv na rtech, když zjistil, že mu přistavili stejné auto, kraksnu, kterou jsem já před týdnem reklamovala a vracela, tedy auto s nefunkčním blinkrem, nesvítící palubkou, garančkou přešvihnutou o 20.000 km a svítící kontrolkou motoru/převodovky. Už neusmívajícímu se pánovi vrátil klíče a auto si půjčil jinde, za dalších 235 euro, ani ne 24 hodin po odchodu z domu rozpočet překročen o 10.000,- Kč:-))), nicméně dnes mi přišel email z cestovky, že mu vrátili na účet peníze za auto.
Dnes mi ráno volal, že na netu v hotelu NENÍ ICQ:-)), takže začínám pochybovat, zda je toho člověka možné někam pustit samotného:-)
Ola:-))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „OLA z povzdálí:-)

  1. Catano, některé společnosti si to dávají rovnou do názvu( filipínské PAL – Plane Always Lates), jiné jsou optimističtější (nizozemské KLM – Konečně Letíme, Mámo), tak co se divíš?

  2. Zážitek s letadlem silně připomíná pravidelné strasti mých rodičů. Ráno se vstává, aby v 7 byli na letišti, v 16:30 přijde SMS, že za chvíli už snad odlétají ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *