Skříně z IKEA,

nebo jaké skříně?Já mám ikeovský nábytek ráda, skoro všechen se mi líbí a hlavně s ním mám dobré zkušnosti, jak pokud jde o funkčnost, tak pokud jde o skládání, každá díra sedí na jinou díru, nic není potřeba převrtávat a hlavně, složím to i já:-).
Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla, že svou obrovskou 4 dílnou skříň nechám Gremlinům, můžou v ní hrát třeba na schovku, potřebuju k Vlastičce novou skříň, ovšem už ne do spálně, skříň bude prostě stát v předsíni a má už svůj výklenek široký /jen/ 180cm.
Mám matnou představu, jak by měla vypadat, vpředu by rozhodně měla mít sklo, matné:-) a měla by svítit:-)).Katalog IKEA mi jednu takovou ukazuje a tak jsem se na ni byla včera podívat, resp. na ně, protože musím ten prostor vyplnit beze zbytku. Domů jsem si vzala prospekt a dort co mi dali k obědu a večer jsem si to propočítala, včetně vnitřních cajků 21.000,-, docela dost, ale co, je to už určitě poslední skříň:-)),když jsem kupovala tu předchozí, omdlívala jsem nad cenou 10.
Taky se nabízí možnost vestavěná a tak přesto, nebo právě proto, že preferuju tu z IKEA, sepsala jsem včera žádost o kalkulaci na úplně podobnou sříň vestavěnou a tu jsem poslala 3 výrobcům vestavěných skříní a tak teď čekám na ty pecky:-)).Dám Vám vědět:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

15 komentářů u „Skříně z IKEA,

 1. Tak jsme to nakonec vymyslela úplně jinak, žádnáskříň,ale šatna, takže kombinace Indeca a Ikey:-))),pravda,výjde to dráž nežty Ik. skříně, ale zase levněji než vestavěná skříň a bude to skříň do které se bude dát vcházet:-)))

 2. Doporučuju pr+su Whirpool, má nastavitelný čas sušení, to ten debil Ariston nemá, a po cca takové 20tém praní a suení se naučíš podvědomě přesně vychytat jak sušit bez žehlení. Fakt:-))

 3. No, právě, z toho mám obavy. Že jako naprostá většina multifunkčních věcí to bude fungovat spíš průměrně. U těch pračkosušiček jsem v seznamu funkcí nenašel žádný speciální programy typu bez žehlení, atd. Jediný opruz samostatných přístrojů je prostor, který zaberou. Doma bychom taky někam chtěli nacpat sušičku, ale kam… :o) Nad sebe to nejde a do jiné místnosti…

 4. Předtím jsem měla Whirpool stála 18, ted mám Ariston, taky 18, ale 13-Ten Whirpool byl lepší,jinak to víš, sušička sama o sobě je dražšé,protože pračka S není ani jedno, ani druhé:-))

 5. Pračka se sušičkou za 18 kkč? To není možný. Vždyť jen kvalitnější sušička stojí 16-25 kkč. A pračka se sušičkou od mého oblíbeného AEG/Electrolux je kolem 37 kkč.

 6. A jetě u toho byla legrace, protože semnou byl Adam s Adámkem, Kára a Pitros, Adámek si tam hrál v pračkách a tak podobně:-)))

 7. No jo, ale nemáš splátky bez navýšení, já koupila vloni v červnu pračku za 15 litrů se sušičkou, která byla v akci slevněná z 18ti, zaplatila jsem 5% z ceny na místě a zbytek na 12 splátek bez navýšení. Tu TV jsme kupovali na Vánoce a bylo to na jiný produkt, že buď 12 rovnoměrných bez navýšení, nebo 36, nebo 12 z 36 bez navýšení a v lednu za rok doplatit najednou zbytek, bez navýšení:-) a taky tam koupíš všechno od trouby až po deku:-)

 8. Co se týká elektrospotřebičů, tak je poslední dobou skoro výhradně kupuju přes internet. Cenově to vychází zpravidla mnohem lépe než OKey, Hele, Electroworld, Datart, … A je jedno, jestli jde o pračku nebo vyhřívanou deku :o)

 9. Právě, ono to že je někdo v každém větším obchodním centru a má všude reklamy bohužel nic neříká o kvalitě jeho produktů :o) Splátky s nulovým navýšením jsou fajn :o) Akorát nějak se mi nedaří na ně narazit, když náhodou něco potřebuju 😉

 10. Zas koukám, že Indco má akci do 30.4. až 2 leté splácenís 0 navýšením:-) miluju splátky s 0 navýšením:-))))a v dubnu mám poslední splátku loňské pračky:-))) tzn., žeod května krom Adamovy TV po 353,-měsíčnědo konce roku, nemám co splácet:-), teda krom hypoték:-(

 11. Oslovila jsem jak Indeco, tak 2 skoro neznámé firmy u kterých si někdo nechával skříně dělat, tak uvidíme:-)

 12. Cat mám jednu vestavěnou, 2.10 širokou, 65 hlubokou a 2.80 vysokou, třešňovou, 4 dveřovou, dvoje dveře jsou měděné zrcadlo, 2 tyče,police, cca 15, 3 koše, žádná podlaha, ani boky, ani zadní strana. Dělalo to Indeco, stála 32 anějaké drobné, 3xto opravovali, furt tam fouká:-)

 13. Zcela jednoznačně bych šel do vestavěných skříní. Je dost firem, které je udělají za slušnou cenu a nestojí to tolik jako Indeco a další. Akorát teď nějak nemám po ruce ani jeden kontakt :o(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *