“Potkalo Tě štěstí”, “Tvůj Anděl strážný”, “Políbení…”

a ani nevím jak ještě všelijak se jmenují,nebo začínají.Já jim říkám SPAMY bez ohledu na to, že mi je posílají známí.
Říkám jim SPAMY taky proto, že mi je určitě neposílají proto, abych štěstí měla já, ale proto, aby nepřerušili řetěz a měli ho oni.
Nesnáším tyhle SPAMY a nesnáším je ze dvou důvodů, jednak jsem strašně pověrčivá a druhak mi připadá příšerné někomu je posílat, neznám mejlové adresy lidí, které špatně snáším / případně mě stejně mají umístěnu v ignoraci/ a kterým bych případně i přála to štěstí dávat dohromady 10 adres na které by se nestyděli poslat to oni:-).
Jednou z mých stálých SPAMEREK je Jiřinka, vrrrr, a tak když mi dneska od ní přišla, navíc 2x další kravina, která mi ukládala odeslat to štěstí dalším deseti nešťastníkům, Jiřince jsem napsala tento text:
“Moje milá, jestli mě máš aspoň trochu ráda, nevystavuj mě soustavnému, prakticky každodedennímu traumatu ze ztráty štěstí, potkání neblahé události, největšího životního traumatu, prokletí a podobně a neposílej mi pořád ty strašné kraviny! Varuju Tě:-)), ještě jednou a už v životě neotevřu Tvůj jediný mejl. Pošli tento dopis 100 lidem do 5ti minut, pokud tak neučiníš,vyroste Ti do rána na nose velká paroubkovice!”.
Tak uvidíme:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „“Potkalo Tě štěstí”, “Tvůj Anděl strážný”, “Políbení…”

  1. a co takhle spojit síly a zahltit jí počtu? Dyš tak vodjedu z Widlakowa do kraiského mésta a vodtamtaď ju zahltim. Stepro?

  2. Hehehe :o) Moc pěkný. Existující databáze těhle nesmyslů je na http://www.hoax.cz Těmto “spamům” se totiž říká “hoax”. Tak tvé tvojí známé pošli link na uvedený server, ať má odkud čerpat ;o)

  3. fotkovi majli my nevime co je zač. možná ví catana, možna vi Justas, možná vi Mo., možná ví kočk, my nenene. :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *