Jak se oblékáme?

No hrozné!Dnes jsem pročekala několik hodin v čekárnách dvou významných úřadů s obrovskou migrací obyvatelstva, třeba na katastrálním úřadě projde za hodinu i víc než 2 stovky lidí a tak jsem tam seděla, čekala a prohlížela si lidi.
Oblékání mužů doznalo v posledních letech výrazných a docela příjemných změn. Chlapi se oblíkají dobře, nebo je doma oblíkají dobře, vypadají upraveně ať už je jejich oblečení značkové nebo ne, s výjimkou bot.
Zato ženské, ach jo, to jsem se nastačila divit do čeho všeho jsou ženy schopné se postrojit a jak vycházejí do světa zanedbané bez ohledu na to, zda je jim 20 nebo 120. Pravda, každá má nalakované nehty, většinou oprýskané, ale nalakované, na každém prstu zlatou hroudu a ošmajdané špinavé boty.
99% lidí má špinavé boty:-(, ale z kabelek a kapes vytahují drahé mobilní telefony s fotoaparáty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Jak se oblékáme?

  1. Ibo, já tě chápu, ale já nemyslela zaprášené boty:-)))Pravda, jsem úchylná i pokud jde o čisté boty a nosím sebou pořád čistící houby:-))), mašinku jsem ještě nepotkala:-(

  2. Se musím těch špinavců trochu zastat 🙂 Než jdu ráno do práce, mám vyčištěný boty. Po ujití zhruba 100 metrů je mám jako prase. Nevím, jak vypadaj chodníky a cesty jinde, ale tady teda nic moc… Eště že v práci ta mašinka s kotoučema je. Jenže třeba na tom katastru zrovna né…

  3. Zásadní problém čisté obuvi spočívá v lenosti a nedostatku hadrů :o))) A takovou tu mašinku, kterou mají v německu, kde je spousta kotoučků, tam člověk vměstná svojí obutou pařátu a vyndá čistou, vyleštěnou tu nemáme :o(

  4. Tak skoda, ze jsi nepotkala me :o) Ja nemam nalakovane nehty, ani opryskane, proste zadny lak.. trochu je tma znat jeste burel z keramiky, ktery nejde dolu :o)) Vlasy silene, rano rychle do gumicky, at neobtezuji… o neoc na obliceji ani nemluvim… Pohodlne dziny a mikyna (bundu jsem zakoupila teprve pred hodinou). Na zadnem prstu ani kousek zlata ci jineho kovu (bohuzel ani s kaminkem….o))) ALE!!! MAM CISTE aA RELATIVNE NOVE BOTY!!!! Asi jsem jiny zivocisny druh :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *