Jak neušetřit

tak to bych mohla vyučovat:-))Je to necelé dva týdny, co jsem zde rozvinula úvahy skříňové. Byly jak o vzhledu, tak funkčnosti, tak o ceně.
Byla jsem na 99% přesvědčena o skříních z IKEA, které jsem si propočetla na něco mezi 20-21 tisíci, strašné.
Abych byla klidná, že nehýřím, nechala jsem si spočítat takovou skříň, ovšem o půl metru vyšší, v Indecu /ostatní firmy se neobtěžovaly na mé dotazy odpovědět/, 23.500, včetně dovozu, montáže a DPH, vyplodil pán. No, nikam nebudu muset, přivezou, smontujou, odejdou a ještě je vyšší, asi je to rozumné /to mne nahlodal catana/.
Pak jsem si ten prostor prohlédla znovu a zjistila jsem, že stavět do něj skříň je kravina, když celý ten prostor může být skříň-šatna! a tak jsem se rozhodla pro kombinaci
vnitřní “levné” hliníkové vybavení šatny i IKEA, cca za 16.000,- ovšem na obě strany:-)) takže délka ne 180 cm, ale přes 3 metry!!, dveře šoupací z Indeca od zdi ke zdi, sklo kombinované s dřevem /jako na těch IKEA skříních/, 280 cm vysoké, takže, nemá to chybu:-))).
Teda má, jednu, ty dveře budou stát 15.500,- :-(, ovšem s dopravou, montáží a DPH:-))))), suma sumárum o 10 litrů víc……….

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Jak neušetřit

  1. Ale za to cat, jsem vymyslela asi 15 tou úplně novou” sestavu své 25 let staré stěny, nyní rozložené na nízko a z půlky už vyházené, teď z ní sestavím velkou knihovnum takže vlastně zase ušetřím:-))))))))))))))Pravda je, že v roce 81 stála 24 tisíc, což bylo cca, mnt, 21.81 mých brutto platů, takže, byla jsem magor už v minulém století:-))))))

  2. cat, strašné, strašné:-))))))) to ani nemluvím o tom, co všechno se bude muset udělat, aby se tam ta šatna udělala uvnitř:-))))))))))

  3. Jééé, to mám z Tebe Mo. radost… Tohle to zažívám poměrně běžně. Tedy, že z původního návrhu malé houpací sítě v rohu se vyklube kompletní přestavba místnosti, aby se do ní vešlo automatizované houpací křeslo… A přítom by stačila pneumatika zavěšená ke stropu :o))) Pro ty, co neznají takový ten kreslený fórek “projektového plánování” bych rád jen dodal, že výše uvedené je pouze přirovnání 😉

  4. No to jo, mít skříň 180×180, to je docela radost:-))))hodně se tam do toho vejde a nebudu muset tak často vyhazovat:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *