Malá sázka o velké pivo?:-)))

Klausovi ukradli služební automobil!Nadpisem se samozřejmě nemyslí, že by Livie a Václav Klausovi někomu štípli služební auto:-), ale, že
O jeden ze služebních automobilů přišla v tomto týdnu kancelář prezidenta Václava Klause. Nepozornost jednoho z řidičů služební limuzíny využil v úterý neznámý řidič, který vozidlo odcizil v Lamačově ulici v Praze 5. Využil chvíle, kdy si šel řidič koupit noviny.
Částečně rozebrané auto policie zajistila v pátek ráno v křoví poblíž silnice mezi obcemi Panenský Týnec a Uherce na Lounsku. Vozu chyběly i registrační značky.
Pracovník kanceláře v úterý zaparkoval automobil Škoda Superb v černé metalíze před trafikou a odešel si koupit noviny. “Nechal přitom v zapalování klíčky od vozu,” uvedla pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.
Událost se stala v úterý kolem šesté hodiny ranní. Nešťastný řidič vozu v hodnotě 800 tisíc korun stačil podle policejní mluvčí ještě zloděje zahlédnout. “Jednalo se o muže mezi dvaceti až třiceti lety s krátkými černými vlasy. Černé bylo i oblečení, které měl na sobě,” doplnila Miklíková.

A kdypak příjdou na řadu Hradčana?:-))) Tady u nás se dá přece ukradnout cokoliv a když už se kdysi mohl kdosi vsadit o malé pivo, že prodá Karlštejn, tak proč ne o velké, že Hradčany, jsou přece větší:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Malá sázka o velké pivo?:-)))

  1. Teda, ty jseš skoro jako zpravodajství. Ale, ten človíček teda měl smůlu. Ale je to jeho blbost. Nechat venku nastartované auto s klíčkami v zapalovaní…. To už si přímo koleduje o malér.

  2. Pokud zloděj dokáže během půlhodinového stání za “bílého dne” ukradnout ze zamčeného auta s odpojenými klikami integrované rádio, nevidím důvod, proč by jiný zloděj neukradl celé auto, když je opuštěné a s klíčema uvnitř. To ušetří těch pár sekund na hledání cihly, alias univerzálního klíče ;o) Doufám, že to ten řidič zaplatí z vlastní kapsy, protože pojišťovna za to auto moc nedá – 1, našlo se 2, nebylo zajištěné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *