Repley?

Ty ceny jsou nějaké divné:-)Letíc na dovolenou rozhodla jsem se,že už jsem dost velká na to, abych si koupila tyhle džíny a taky jsem si je na místě samém i prohlídla a osahala a nad cenou lehce přesahující 100 euro jsem se rozhodla přihmouřit oko, ale bylo moc hezky, svítilo slunce a mně se nechtělo nic ani zkoušet, ani řešit, tak ” doma až doma” jsem si řekla.
Asi sem Vám ani neříkala, že krabička Marlbor tam výjde na 54,- Kč a litr benzínu na 20.50, 100ml. DKNY Woman na 600,-, tohle všechno mě nechalo celkem v klidu, ale dneska jsem v prodejně Replay málem omdlela, protože ty džíny tady příjdou na 6-7.500,- Kč a to už se mi zdá jako docela velký nářez nejen proto, že vypadají, jako, že s nima někdo vytřel, ale proto, že mám pocit, že si z nás výhradní dovozci dělají prdel!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Repley?

  1. No počkej, ale ťeď snad nemluvíme o výrobní ceně, ale o nepřímých daních a maržích. Prostě spotřební daň u cigaret a benzínu je u nás nesmyslně vysoká, asi abychom měli na vyplácení Nomur a pokud jde o ty džíny, tak výrobní cena taky nebude vyšší než 100,-,platíš za značku, a to je právě jádro pudla! proč mají češi plait za značku o 4.000 Kč,víc než Španělé?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *