Apríl kam se podívám!

Tak třeba :2 instalatéři a výměna 2 stoupaček v jedné místnosti 22.000,-.
Banka, která chce pro poskytnutí hypotéky potvrzení o zaplacení kupní ceny přesto, že ve smlouvě se píše, že podpisy na smlouvě se zaplacení potvrzuje.
Přítel s nímž vztah probíhá tak, že se nevídáme, nevoláme si a když si “s ním” píšu, odpoví mi třema holýma větama jednou za 24 hodin.V oflajnu.
Klient, který vyrábí své nové daňové doklady na rubovou stranu daňových dokladů z roku 2000.
Tak vážení, možná se chovám jako idiot a možná vypadám jako idiot, ale já nejsem idiot!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Apríl kam se podívám!

  1. vlakem??? :))) staci mi, ze nim jazdi ptak… chuda… ale do Jevan jedu – vemu to asi na kole :))) neni to tak daleko …. aby som mohla nejake to pivko dat k tomu selatku

  2. A jedete do těch Jevan bri? A k tomu alšímu, no vlakem děfče,když ses odstěhovala na ves, staví tam sakra vůbec vlak?:-)))))))

  3. staci povedat :))) i ked ozrat sa je na mna dost expresivny vyraz, ako hovori moj ptak – si konzerva… takze ja vsetko len tak decentne 🙂 ale nieco by som podnikla – otazne ostava, ze ked pijem tak nesoferujem, a kedze jazdim autom stale, tak nepijem vobec… a ked sa rozhodnem pit ako sa dostanem domov? ….

  4. Mo. moje drahá:) já se jdu ožrat teď:) ale před dvanáctou to bude problém, mám hroznou výdrž:)))

  5. Jé, já také dnes tvrdila, že nejsem debil.Škoda, že nejsem debil z tak daleka. Hned bych se šla s vámi ožrat. Tedá, vy byste se ožíraly a já vožírala :-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *