No ale jestli magor nesu já, tak kdo teda?

Dnes, co zprávy to perla!US DEU ROZJELA KAMPAŇ V ANARCHISTICKÉM STYLU!
Nu což, trochu anarchie nemůže škodit, ale že by s ním měla začínat měsíc před volbami strana, jejíž členové ještě stále sedí na ministerských křeslech, no nevím. Navíc strana, která najednou propaguje věci, ke kterým roky spíše taktně mlčela, tak to taky nevím. A poslouchat z úst ministra spravedlnosti, že je načase přestat se válet v tom hnoji a naopak je čas legalizovat marihuanu / nic proti téhle legalizaci/, mi příjde taky zvláštní.
START BODOVÉHO SYSTÉMU JE OHROŽEN! No aby ne, úředníci nejméně půl roku po přijetí nového silničního zákona zjistili, že za 2 měsíce by měli být připravení jej aplikovat na řidiče, no tak tomu říkám skutečné překvápko!
KATOLICKÁ CÉRKEV SE VÁŽNĚ ZAMÝŠLÍ NAD MOŽNOSTÍ POVOLIT PREZERVATIVY HIV NEMOCNÝM! Bum………….tak tohle je pecka ze všech největší. O katolické církvi a jejich nesmyslných dogmatech nemám valné mínění již delší dobu, ale touhle úvahou mě opravdu, ale opravdu dostala. “Vážně se zamýšlí”, no to je vážně k posrání!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „No ale jestli magor nesu já, tak kdo teda?

  1. Unioniste myslim netvrdi, ze jsou anarchiste, to by bylo vazne uz moc, aby anarchista kandidoval ve volbach 🙂 Odpovidajici termin je tusim “rebel” Jsou to rebeLOVE s pricinou. Vypada to, ze si dali pred spustenim teto kampane nejaky dobry zbozi, ale vlastne je to nesmirne smutne, co dokazou politici vsechno udelat a tvrdit, a jak se dokazou otocit a poprit sami sebe, kdyz jim hrozi naprosty politicky zanik. Je mi jich uprimne lito.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *