Kolik je vlastně realit

a kdo je v nich a kdo mimo?Krom té správné a jediné, televizní, jsem se dnes s pojmem realita setkala hned 2x.
Dopoledne mi jeden, už jen známý, napsal něco v tom smyslu, že mi chybí smysl pro realitu a že zřejmě chodím málo mezi lidi. No vrzení přinejmenším k zamyšlení, nemám dojem, že bych chodila málo mezi lidi, ale smysl pro realitu může samozřejmě ztratit každý, někdy aniž by si toho sám všiml.
Odpoledne mi pro změnu napsala moje přítelkyně Mia, ano ta o které jsem se onehda zmiňovala, že se už v práci a mamonu úplně ztratila, a to sice otázku
“Nevím jak k tobě blíž a nevím,kde jsem Tě ztratila a nevím co s tím”
“Možná jsi mě ztraila při tom běhu, asi” odpověděla jsem a
” Ano, asi, asi jsem v posledních 2 letech úplně ztratila pojem o realitě. Dá se s tím ještě něco dělat? Nevíš, jestli se dá na chvilku odhlásit? Jako ze života myslím, já bych se pak vrátila, ale teď bych se potřebovala na chvíli odhlásit.”
Tak, jedna je ta realia televizní. Jedna je ta podle mého známého, jedna ta podle mne, jedna ta o keré ví Mia.
Té televizní rozumím, té své taky, i té o které mluví Mia, ale pokud by měla být realita to o čem hovoří můj známý a je to mezi lidma, tak to už raději ven nepůjdu vůbec:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *