Komunisty mlátí ODS, ty ostatní pak Policie ČR

nebo jak je to teda?Naprostá klasika,policie mlátí tanečníky, mlátí anarchisty protestující proti skinům a neofašistům, mlátí prostestující proti komunistickým demonstracím a nakonec už mlátí i ochránce lidských práv ( na jejich obranu bych uvedla, že o asi nevěděli) a aby toho nebylo málo, brutálně mlátí i ženy, tak to už je ale opravdu moc!
A pak se někdo diví, že sem tam namlátí někdo nějakému komunistovi, když v téhle zemi jsou levicoví exrémisti patrně hájení:-((((

“Policie zbila vládní ochránkyni práv
Kateřina Jacques protestovala proti pochodu neonacistů * Narušovala poklidnou demonstraci, prohlašuje policie

Policie zbila ředitelku odboru pro lidská práva Úřadu vlády Kateřinu Jacques, která demonstrovala proti pochodu neonacistů Prahou. Policista, jenž ženu zatýkal, je podezřelý ze zneužití svých pravomocí.

Incident se stal včera na Palackého náměstí, kde Strana zelených protestovala proti pravicovým extremistům. Kateřina Jacques za zelené kandiduje do Poslanecké sněmovny. Policie tvrdí, že Jacques narušovala klidnou demonstraci.

Nikoho jsme neprovokovali, stáli jsme jen pokojně s transparentem. Já navíc držela za ruce své dvě děti. Jeden z policistů do mě strčil, když jsem se proti jeho chování ohradila, smýkl se mnou o zem a začal mě mlátit, popsala událost Jacques.

Ženu potom policie naložila do služebního auta a odvezla k výslechu na služebnu do Vyšehradské ulice. Policista Kateřinu prý bil i v autě při převozu na stanici. Dokonce ji mlátili přímo na služebně, řekl šéf zelených Martin Bursík. Kateřina Jacques, ředitelka odboru pro lidská práva Úřadu vlády, si na policistech vymohla v průběhu výslechu vyšetření v nemocnici na Karlově náměstí. Má naražená žebra a stydkou kost, četné zhmožděniny a škrábance. Nedokážu si představit, jak bych dopadla, kdybych nebyla ředitelkou odboru na Úřadu vlády, ale bezejmenný občan, řekla Jacques, za níž ihned přijela zástupkyně ombudsmana Anna Šabatová.

Policie tvrdí: Kateřina Jacques chtěla narušit jinak poklidný pochod a vmísit se do průvodu neonacistů. Policisté ji několikrát upozornili, aby se uklidnila. Když je neposlechla, snažili se ji předvést na policejní stanici, uvedl mluvčí ppražské policie Ladislav Bernášek. Podle nezávislého fotografa Michala Vlka, který incident viděl zblízka, byl zákrok proti Kateřině Jacques brutální. Drsně s ní smýkli do kouta k jednomu domu dva policisté. Za chvíli už byla na zemi, kde do ní jeden z nich surově bušil, uvedl svědek. Fotograf neviděl ani to, že by demonstrující zelení odmítali poslechnout policii.

Bernášek připustil, že při pokusech naložit ženu do antonu ji mohli policisté zranit. Ale zásah byl oprávněný a vedený podle zákona, řekl Bernášek, podle kterého zákrok zkomplikoval další člen Strany zelených, Petr Slunečko. Policisty napadl a kopal, řekl mluvčí. Muž bude stíhán za útok na veřejného činitele. Podle Kateřiny Jacques ji Slunečko jen bránil.

Policista, který předváděl Kateřinu Jacques na služebnu, je podle policejního prezidenta Vladislava Husáka podezřelý z trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele. Nemusel jednat tak razantně, mohl ji například jen vytlačit. Je to velmi nepříjemný incident. Rozhodně nehodláme nic zametat pod koberec ani tajit chyby, pokud se na naší straně staly, řekl Husák”

Říkejte si pánové policejní co chcete, ale to, že se tato žena přišla někam rvát s dvěma malýmy dětma, tak to Vám teda neuvěřím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Komunisty mlátí ODS, ty ostatní pak Policie ČR

  1. JKJá neříkám, že všichni policisté jsou špatní, ale faktem zůstává, že pokud by špatná byla jen menšina, nebyla by většina mých zážitků s nimi tak špatná. Argumenty typu, že auto mi vykradli proto, že jsem zaparkoval na špatném místě, auto sem si na parkovišti naboural sám (to je asi nejnezapomenutelnější zážítek, kdy po 5 hodinách čekání na dopravku mi bylo toto řečeno) a mobilní značka zákaz vjezdu platí i ve chvíli, kdy ji vítr (či kdo) shodil do příkopu a nebyla vidět.To je totéž, jako všichni cikáni nekradou a nejsou na podpoře. Ale celkový náhled na tuto menšinu ukazuje celkem jednoznačný trend vysoké míry nezaměstnanosti a krádeži.

  2. Námět na komix: Slunce, zensky rev, zmatene hlasy. Napeti. Slunecko se bleskove rozhodne. Skace mezi policisty omotany nabojovymi pasy pres svalnate telo, v ruce drzi bezbolestnou, kterou kropi modre uniformy, nabojnice lesknouci se v prvomajovem slunci padaji k zemi, policejni postavicky se hrouti na dlazbu nebo uskakuji za parkujici vozidla, skinhedi v dalce cuci s otevrenamy hubama, nektere policiste tasi sluzebni pistoli a opetuji palbu, Slunecko je ale nezasahnutelne, lita kolem jak Rambo, podrezava zahlenene policejni krky, foti tmave pomalovanmy Olympusem surovce a okamzite posila ke sdileni na Internet, a kdyz je po vsem a kourici bezbolestna se toci naprazdno, vsude vladne ticho, Slunecko si prehodi pres jedno rameno Katerinu Žak, přes druhe jeji dve deti, a pomalym krokem (zpomaleny zaber jako ve filmu Desperado) je odnasi k zelenemu nakladaku, startuje a odjizdi v dal. Takhle bych si predstavoval obranu pred policejni zvuli!

  3. Souhlasím s catanou, policie konájen část věcí pro které je zřízena a pak převážnou čás věcí pro které zřízena nebyla.JK neházím, vím rozhoně o pár výjimkách,které do toho pytle nepatří, ale selekce oho co je špatně, je na policii a ne na občanech.

  4. Policii máme na to, aby měřila rychlost, kontrolovala správné parkování, přehlížela vykrádání aut, přehlížela kradení aut, nevšímala si prodeje drog, ale za to statečně mlátila jakýkoliv větší dav, ať už tanečníků nebo neonacistů.

  5. JK ale já nebudu řešit, jak se policie chová za koho, já momenálně řeším, jak se prostě chová a pokud se tak bude chovat i pod vedením ODS, určitě to nebudu já, kdo bude dělat, že nic nevidí a neslyší. Policii prostě nemáme NATO, aby mlátila kohokoliv!

  6. Policie by se chovala stejně i za vlády ODS, to je třeba si uvědomit. Jsi inteligentí žena, měla by ses nad tím zamyslet. Když se něco semele, kdekoliv, v jakém koliv režimu, lidé se perou a vytváří násilí. Je to v lidech, je to pudové. V tom bych nehledal politiku, to je nesmysl. http://www.zabijeni.wbs.cz/ Na této adrese se pokouším vytvořit web o násilí a válkách, tak jak to cítím, pomáhám si knihama hlavně od pravicových autorů Tofflerovic či Leshana. Ještě ta stránka není hotova, a asi jen tak nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *