Můj perfekcionalismus začíná být odporný:-)

a už z toho ani nespím!Situace do kterých se občas dostávám , věšinou bez vlastního přičinění, bývají většinou fatální a vyžadují vymyslet dokonalé řešení a dotáhnout ho do konce. Ne, že by se to pokaždé povedlo, ale snažím se vždycky nějaké řešení odněkud vyšťourat, vždycky.
Taky už sem si párkrát všimla, že se mi realita přenáší do spaní, tedy do snů, ne doslova, ale prostě si ve spaní zosnovávám různé překážky, které se pak v tom snu, většinou na pokračování, snažím vyřešit. Strašné:-)), strašné, protože pokud to nevyřeším, nemůžu ani nespat:-)))). Asi to dělám v rámci tréningu:-))
Tak třeba dnes v noci jsem si vymyslela sen do kterého mi vstoupil kvůli kotelně jeden vlastník bytu, aby mi sdělil, že se uvidíme u soudu, protože disponuje nějakým jakýmsi rozhodnutím důležitého úřadu. Z různých náznaků jsem v tom snu pochopila,že se jedná asi o to, že jedna z původních restituentek od kterých jsem nakupovala, vlastně neměla restituovat a veškeré kroky od restituce dále jsou tudíž neplatné. TO MĚ PROBUDILO POPRVÉ, ale zase jsem usnula a v tom vlastně reálném nesmyslu jsem si pokračovala.
Když jsem se probudila podruhé, měla jsem už ve spánku probrané Benešovy dekrety, i ustanovení zákonů platící pro následné vlastníky, pořád nespokojená MUSELA JSEM SE JÍT NAPÍT,PROJÍT A UJASNIT SI, ŽE SE MI TO JEN ZDÁ! A šla jsem znovu spát, bylo teprv 6.
Že se mi to zdálo, už jsem sice věděla, ale o řešení, to se mi pořád nelíbilo, TAKŽE DO TŘETICE! A pak jsem na to přišla, VYDRŽENÍ, TO JE ONO, no a pak jsem klidně a tvrdě usnula a probudila se až v 10.
BLÁZEN, blázen:-)))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Můj perfekcionalismus začíná být odporný:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *