Doktorát, prase a den plný bojovek

Dopoledne prý bylo v Jevanech hezky, tedy slunečno,$$OBR100659$$

ale když jsme přijeli, hnedle začalo pršet a v pozdnější odpoledne jsem z auta vyndala zimní bundu.
Prase vypadalo nejprve dost bledě, ale postupně dostávalo čím dál tím lepší barvu, i když pravda, já ho viděla jen přes tmavé brýle:-((/ obrázek bude/
Aloea nám přichystala taky bojovku, přežít spad pylu ze smrků. Přežili jsme všichni, ale auta jsme si z toho sajrajtu museli při odjezdu vykopat.
Další bojovku nám připravil Pitros, opar jako vrata a tak jsme půl dne hlídali Pitrose, jako z čeho pije, jakou má vidličku, co s ní nabírá a z čeho.
Když prasátko hodně, hodně zhublo a obloha potemněla, přišla s třetí bojovkou Ještěrka s Martinem. Nestartující auto a prázdná nádrž. Nejprve jsem nepochopila, proč nám z auta jedoucího před námi Ještěrká volá a dotazuje se na startkábly, to většinou dělají lidé z aut nenastartovaných, ale pak se to vyjasnilp, docházel benzín.
Když jsem před Říčanama u inkriminované pumpy kupovala zmrzlinu, protože jsme po tom prasečím měly s briyou strašnou chuť na něco sladkého, obsluha pumpy nervózně vykukovala skrze výlohu a snažila se pochopit, proč se k tomu autu, které právě přijelo a tankovalo, snaží co nejtěsněji a předem dostat to druhé auto, které přijelo s ním.
Taky si nejsem jista, zda nebylo bezpečnější natankovat do nastartovaného auta, než házet tam těma jiskrama přeskakujícíma z káry na káru přímo u stojanu:-)).
Byl to hezký den a tak ještě jednou gratuluju a děkuju Helenušákovi:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Doktorát, prase a den plný bojovek

  1. Mod., řeknu ti to asi takhle… vzhledem k tomu, že mám od káry pouze jeden klíč, tak jako tak bychom nemohli motor nechat běžet. Bez klíče bychom totiž vůbec nenatankovali, páč bychom neměli čím otevřít nádrž. Leda vypáčit :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *