A Vyvolení

Tak jsem zkoukla pár dílů Vyvolených, ze studijních důvodů samozřejmě:-)))Tedy hlavně proto,že se mě můj muž pořád ptal z dovolené na Vyvolené a i posléze ” Co ve Vyvolených?”, taky tomík mě do toho neustále zatahuje s tou svou Marcy. taky Kára, Adam a Adéla o nich semnou pořád mluví a například Filip mi vůbec nechtěl věřit, že nevím, kdo je ten či onen a nebyla jsem schopna mu sdělit KDO BYL V DUELU:-)))
Takže dojmy:-). Tihle Vyvolení jsou dost jiní, než ti první.
Buď se štábu podařilo vybrat partu totálně stejných bláznů:-)
Nebo to ti lidé mají líp zmáklé maje poznatky z první řady.
Nebo nevím, ale tihle lidi jsou asi o 112% sympatičtější než ti předchozí a moc se mi líbí jak se chovají třeba k Pitymu:-).
Tak a teď TIP:-), od počátku si myslím a můj názor podporují i sázky na vítěze prakticky všech sázkových kanceláří.
Vyvoleným bude Tony.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „A Vyvolení

  1. A vite co je nejhorsi? Kdyz se vam zda, ze jste ve te vile… Me se to stalo v sobotu… ale nevim, jak to dopaldo, jestli jsem vyhrala a nebo s brekem sla dom :o))) Asi si pri tom pleteni kosiku budu poustet jiny program :o)

  2. Lacey tak to vůbec nemůžu posoudit, protožejsem se na ty lidi párkrát podívala, ale kde jsou nebo nejsou, to fakt netuším:-))Nakonec těch 15 mega asi nemám platit já, takže se moc nestarám:-)))

  3. Nekoukám, nějak nezaujalo, čtu občas co je v novinách :)(to ta jednička víc) a Tony? No, nevím 🙂 Co jsem slyšela, tak je dost v neoblibě, ale taky je to z druhé ruky :)) Takže těžko říct :))) Ale souhlasím s Gladiatorem..ani to není pořádná realityshow, vždyť i noviny se bouří, což je tedy nadsázka, ale něco na tom je, že jsou víc venku než ve vile 🙂

  4. Jako, bych silně přitvrdil. Třeba 10 dní bez jídla, a potom jím poslat kousek jídla. To by potom byla REALITY show. Todle je moc mírné. Když už mají získat přes deset melounu. 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *