STEM: Soc. dem. se dotáhla na ODS

No, zřejmě včera slyšelo vedení v Moravcově diskusi Železného ředitele a jeho tvrzení, že se ta %% dají koupit!Podle nejčerstvějšího průzkumu předvolebních preferencí se soc. dem. necelé tři týdny před volbami dotáhla na dosud vedoucí ODS. Ukázal to průzkum STEM, jehož výsledky Právu poskytl zdroj z volebního štábu sociální demokracie. Podle něj si strana polepšila proti dubnu o čtyři procenta na 25 procent.
No tak to vidíte, půl dne není MODONA ONLINE a hned se z toho vyvine takový umordnung, ne-li přímo bordel tedy schweinerai!
OMG, pardon OMB, kam já se uchýlím na sklonku svého pohnutého života?

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „STEM: Soc. dem. se dotáhla na ODS

  1. No, ja neverim temto tzv. pruzkumum, viz napr. Zeleni, a jsem v teto veci optimista, verim ve vitezstvi zdraveho rozumu. Myslim si, ze tenhle narod si sve jiz prozil a urcite nema zajem to prozivat znovu, a i kdyz ma historicky snahu se klonit spise “doleva”, jit “uplne vlevo” jiz neni v jeho zajmu …takze jak rikam, na rade je nyni pravice … narod ji da sanci, ale nesmi jiz zklamat …

  2. Jestli ČSSD zůstane u moci, budu mít dostatečně silný důvod zauvažovat o emigraci… jako komunisty a ty jejich manýry nad sebou mít nechci. Už teď stát neví, co ode mě chtít a má se to ještě zhoršit.

  3. Jen to ne… pokud Rath zustane u moci, tak ja odchazim ze zdravotnictvi.. asi pujdu k Mod do chaloupky u lesa… budeme si tam sbirat bylinky a varit vrbovou kuru na horecky…

  4. V ČSSD by byli fakt blázni, kdyby si ty procenta koupili, protože je pro ně stokrát výhodnější předvolební pozice těsně za ODS, protože to bude spoustu nerozhodnutých voličů motivovat, aby šli k volbám a hlasovali právě pro ČSSD a umožnili jí tak, aby dotáhla ODS. Takže pokud tento průkum někdo zaplatil, tak to mohla být paradoxně jedině ODS.Mimochodem Železnýho jsem nikdy neměl rád, ale to co předvádí několik posledních dní (včetně vystoupení v Otázkách VM), tak to opravdu překračuje všechny meze chování duševně zdravého člověka. :o)

  5. Hmm… chtěl jsem si koupit na srpen letenku. Jen vzniká otázka, jestli mám brát zpáteční nebo postačí one-way :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *