Volte sociální demogracii

a pak už pokud možno raději nepracujte!Dnes nám ministr financí Sobotka? v diskusním předvolebním fóru na ČT 1 poslal jasnou zprávu:
“Volte ČSSD, chceme, aby lidé s vyššími příjmy platili vysoké daně a lidé s příjmy nízkými, aby platili na daních co nejméně!”
Takže občané, je to jasné? Lenochům úlevy a na pracovité bič!
Bude to prima, budeme se všichni zase v pracovní době válet a vydělávat pokud možno co nejméně, aby nebylo co danit.
Po regulování nájmů a snižování marží např. lékárnám, příjdou na řadu pekárny, aby rohlíčky byly obzvlášť dobře vypečené a za padesátník. Pak příjdou na řadu výrobci mléčných výrobků, aby se lidem nestýskalo po mlíku v červeném pytlíku za 3. Pak výrobci masa………………..atd., atd., atd.,
Takže vzhůru k lepším zítřkům s pány Paroubkem, Rathem, Sobotkou a Škromachem:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Volte sociální demogracii

  1. Mo.Zas na druhou stranu bych to nebral tak tragicky. Tedy do té doby, než zavedou daň z luxusu. Penzi mi už nejspíš stejně v životě nikdo nevyplatí, a tak holt si budeme kupovat drahé vozy, byty pořizovat na firmu jako investiční majetek a holt se na ty minimální příjmy taky dostaneme. Je tam jisté nebezpečí, že to finančák neuzná jako uznatelný výdaj… Nicméně i s tím bychom si měli nějak poradit :o) Vzroste “šedá ekonomika”, tudíž registrační pokladny i se svými záložními kolegyněmi budou jen smutně koukat, jak si vedle nich vyměňujeme zboží, aniž by se ruka prodavačova pokladny dotkla.. aneb bude zaregistrován pouze minimální příjem ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *