Včera to bylo ještě docela dobrý:-)

to mi nešel net.Dnes už mi nefunguje ani telefon. Tedy ne přístroje, ale linka.
Proč? Nikdo neví a na moje dnešní urgence, že nejde net mi odpověděli celkem logicky ” Jak by mohl jít net, když negunguje telefonní přípojení! Už nevolejte techniky na opravu netu, volejte poruchy na opravu telefonní linky”.
Ano, to je logické a tak jsem zavolala poruchy, že mám asi poruchu:-).
“Pani” řekla operátorka ” ať Vám to přeměřuju jak chci, Vy žádnou linku nemáte!”
Jasně, takže tím se to vlastně všechno vysvětluje, nemám poruchu, protože vlastně nemám žádnou linku a tím pádem mi vlastně nemůže fungovat ani net!!
J a s n ě, to by pochopil i totální debil, takže chápu.
Co nechápu je, kam z ničeho nic v noci z 15. na 16. května 2006zmizela ta telefonní linka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Včera to bylo ještě docela dobrý:-)

  1. Mod ty linku nemáš, ale oni tvrdí že jo a že se z ní telefonuje, což mě právě zaráží že to nikdo nepřijde prověřit k tobě domů.

  2. Mod tak to bacha aby ti nepřišel pak účet na telefon když se někdo na tebe napíchl, že jsi třeba volala Krejčířovi na Seychely .

  3. No a věřte nevěřte, prý, aniž se dostavil jediný technik, natož mechanik, prý to funguje, tedy net i telefon, prý asi jistě, protože ode mne z bytu semnou hovoří mnoho lidí:-)))

  4. Jinak, tu linku sem z Prahy tahat nemusejí, já tu pevnou mám, akorát je teda na moje jméno, zatímco ta pražská je na jméno Filipovo, což je mohlo zmást:-)))

  5. cat, no jo, plný no,protože se mi to doma nepostahovalo z www. stránek do outlooku a mám tu spoustu mejlů, které potřebuju mít uložené doma a tak je nechci odmazávat no:-((

  6. Mo.Máš plný mailbox :o( BTW ta myšlenka, že ti ukradl internet doma a snaží se ho přinést na chalupu je veselá :o)

  7. IbO , JOOO to je velmi stejné:-)))Nicméně, mně zrovna tuto sobotu nabízel telecom možnost adsl připojení tady z chalupy, tak jsem si pohrávala s myšlenkou, že zruším ten eurotel……..a le tešd vidím, že mi to asi ukradli z domova a nabízej mi to sem:-))))

  8. V práci jsem na cosi povinna používat elektronické tržiště. Jenže to občas nefunguje. Když vznáším dotaz, co že mám dělat, když to nefunguje, dostane se mi odpovědi, že podle NICH to funguje. A když to podle NICH funguje, tak je logický, že na tom musím pracovat, i když to nefunguje :-))))

  9. Mo.:o) Je tedy zcela evidentní, že si danou situaci špatně vyhodnotila. Protože namísto toho, abys volala na poruchy si měla jít na nejbližší služebnu policie a podat trestní oznámení na neznámého pachatele, který ti odcizil telefonní linku. Za měsíc ti pošlou, že pachatele nenašli. S tímto přijdeš za Českým telecomem a požádáš je o zřízení linky nové :o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *