Přenosilová, Cibulka, Kosinová a Musollini

Pokud by se Vám zdálo, že tato jména nemají nic společného, pak věřte, že mají, všech se týká fenomen zvaný SVOBODA SLOVA.Je to pár dníco se ve veřejnoprávní stanici stalo, že poněkud zvláštním způspbem byl o práci připraven Aleš Cibulka.
Moderátor Aleš Cibulka dostal padáka. Dovolil zpěvačce Yvonne Přenosilové, aby kritizovala premiéra Jiřího Paroubka. Vše se odehrálo v pořadu ČR 2 Host do domu, který Cibulka moderoval. Přenosilová v přímém přenosu řekla cosi ve smyslu, že ” Paroubek si hraje na Musolliniho”. Cibulka Přenosilovou nezastavil a tím měl porušit kodex ČR.
Nevím, ten pořad jsem neslyšela a Aleš Cibulka není zrovna můj šálek čaje a musím přiznat, že jsem si téhle kauzy nijak mimořádně nevšímala.
Na skutečnost, že je TO PROBLÉM, mne upozornily až hlášky jednoho mého známého, mladého kluka, s kterým se znám z chatu od dob “krize v ČT”.
” Přenosilka je věčně ožralá a neměli by ji nikam pouštět” byla jedna z těch hlášek a další byly velmi horlivé o tom dodržování kodexu, možná etického, kodexu ,které jsem pravda neměla sílu přečíst celý, ale možná obsahuje nejen to, co by měl redaktor nechat své hosty říkat v živě vysílaných pořadech, ale i to, jak by se měli zaměstnanci ČR vyjadřovat o lidech a nemyslím jen o těch mediálně známých.
Možná by se paní Přenosilová jako host v domě, mimochodem domě, který byl pro mne ve všech kritických obdobích synonymem pro svobodu slova, neměla snižovat na úroveň pánů Paroubka, Ratha a Jandáka, kterým v jakémkoliv pořadu ČR, či ČT po otevření huby z ní vytékají nechutné sračky na adresu politických odpůrců, ale nejen jich.
Možná se kodexy ČR a TV /pokud ho také má/ nevztahují na politiky a proto za nezastavení zvratků žádný reportér, či moderátor padáka nedostal.
Možná je chybou paní Přenosilové, že se nestala politikem a proto nemůže říkat, co se jí zlíbí.
Možná mi to celé silně připomíná jeden vloni zrušený pořad v ČT 1, který se nepříjemně dotkl soudruha Paroubka.
A Kosinová? Mluvčí Č Policie ČR Blanka Kosinová dostala výpověď předvčerem, poté co potvrdila médiím provázanost politiků ČSSD s různými zločineckými gangy. Četla jsem o tom před dvěma dny na Novinkách, ale, už tam ten článek nenajdete……….

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Přenosilová, Cibulka, Kosinová a Musollini

  1. Když jsme u toho… Cibulka byl vyhozen na základě kodexu… Kodex vytvořila rada… A v té stojí Kotrba, který je doslova vylizováním Paroubkovi řiti proslavený. Stále v tom nevidí nikdo souvislost? :o)

  2. No vidíš cat a lidé, kteří se považují za investigativní novináře a je jim cca 22 let se domnívají, že porušil ten jakýsi rádiovýkodex a byl vyhozen po právu.

  3. Vyhození Cibulky osobně považuju za zásadní zásah do svobodného vysílání, pač po profesní stránce je to jeden z nejlepších moderátorů ČRo. A ty zvláštní souvislosti mezi Paroubkem a záhadně mizejícími články mi už přijdou více než podezřelé :o(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *