Jééé Vy máte labradora?

Odpoledne jsme jeli naložit tu tunu objednaných koupelnových dlaždic všeho druhu.Taky jsme se pohrabali za vydatného deště v kontejneru odpadových obkladaček, takže mám materiálu na mozaiku velkou asi tak 10x20metrů:-). Cestou jsme se pak setkali s pánem od Suzuki Vitary, který mi přijel ukázat krásnou, skoro novou, antracitově černou Grand Vitaru, abych si to zkusila.
Já se omluvila, že jsem zadlaždicovaná. Pán se omluvil, že auto není úplně čisté. Bylo tak čisté, asi jako já, když bych šla na ples a 16 hodin se kvůli tomu myla a převlíkala.
Všechno černé uvnitř i zvenku.
Projela jsem se a byla jsem mile překvapená, prima auto, fakt prima, až na drobný detail, nemá popelník:-(.
Vystoupila jsem a Filip k pánovi ” Jéééé Vy máte labradora?”. Pán se zahleděl na sedadlo řidiče. Černé s blond labradořími chlupy ” Ne, nemám, ale Vy asi ano.”
Snad to půjde vyluxovat, nebo to budu muset koupit:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Jééé Vy máte labradora?

  1. Akorát mě tak napadá… nebylo by vzhledem k blonďatosti srsti lépe uvažovat o interiéru světlém? :o))

  2. Grand Vitara se mi jako jeden z mála offroutů celkem i líbí. A tím, že má uzávěrku diferenciálu, tak narozdíl od těch ostatních, jemu podobných krabic, se dokáže i z něčeho vyhrabat :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *