Pokemon je holka:-)), koukněte!

Tak nám ke Gremlinům přibyla Pokemonka:-) 3.30 živé váhy, 51cm na délku, úplně celá a zdravá:-)Jmenuje se Aura, což mě trochuý zaskočilo, protože nejprve se měla jmenovat Alexandra, pak Anička, pak Amálie. Prostě ještě před chvílí jsem myslela, že bude Amálie. No nevadí, Aura je sice jméno divné, ale mít auru a dobrou auru je hodně dobré, lepčí než mít dobrou Amálii:-))

$$OBR104654$$

Numerologickou mřížku sice to dítě nemá nic moc, dost 55 a dost 22, ale to může taky znamenat pevný životní bod v citech. Nebo to bude stálý životní citový loudil.

$$OBR104655$$

V každém případě má ten můj syn teda neuvěřitelnou kliku, že když řekne ” bude to holka” tak to JE holka:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Pokemon je holka:-)), koukněte!

  1. Sladká…moc…poslední dobou se mi miminka hrozně líbí. Jsou strašně roztomilá. Že by na mě šly mateřské pudy? ale fuj co to kecám, nemysli na to slůně :))

  2. Už jsem ji viděla a je kupodivu krásná, fakt, ne že bych byla jako zblblá, protože když jsem viděla prvně Gremliny, tak sem se lekla:-))) Fotky mám v mobilu, až se mi to někde podaří přetáhnout, tak to udělám:-))

  3. Gratuluju a přeju, ať ten příval trojnásobné radosti zvládnou (možná i zvládnete) při zachování duševního zdraví :o)

  4. jůůů :)) Podle ultrazvuku bude Kristýnka taky holka. Ve 33. tydnu má už 2,25kg a do porodu ještě měsíc….ale něco se nám už taky narodilo – Laduška má pět zdravých mimí (3 kluci a 2 holky)..kočičích:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *