Rath dostal pohlavek:-)))))))))

Tu rvačku, která následovala posléze a vypadala jak z Ruského parlamentu, tak tu už bych nemusela,ale ten pohlavek, která přišel dát Macek Rathovi ke stolu,tak ten byl teda za milion:-)))))))))))))))))
http://www.novinky.cz/domaci/85873-macek-se-popral-s-rathem-na-sjezdu-zubaru.html
Konečně:-)))))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Rath dostal pohlavek:-)))))))))

  1. Myslím blu, že nám všem může být u prdele, proč se s kým oženil Macek. Myslím, že tenhle výrok se spíš dotýká jeho manželky a nevím,jak by se líbilo Rathovi, kdyby se o jeho zákonité manželce začalo povídat, že si Rath našel jinou, protože má Rathová ovčí, nebo prostě cokoliv. Rath se chová jak hovado a jako hovado ji prostě taky schytal a dobře mu tak.

  2. myslíš ten výrok, že “někdo miluje duši, někdo miluje tělo, někdo miluje peníze” ? :-)))) ale vždyť to všichni rozumní lidé ví, že prezidentova lezdoprdelka macíček se oženil pro prachy, protože ty z toho vytunelovaného knižního velkoobchodu mu nestačily 🙂 myslím si, že ten výrok nebyl o nic horší, než výroky macíčka na adresu Ratha v minulosti.

  3. blu, kdyby se Rath chovcal jako chlap, neměl by Macek důvod ho pohlavkovat! Jý teda nevidím naprosto žádný důvod k tomu, aby “politik” urážel manželky, a vůbec to je na jiný článek!

  4. Musím přiznat, že jsem se vybouchla smíchy..nebylo to tedy zrovna moc k smíchu, ale ta situace a to, jak to udělal, nedalo se udržet 🙂 Je fakt, že vina je na obou stranách, podle mě tedy 🙂

  5. Nejsem obdivovatelkou pana Ratha. Ale dnes se mně líbil. Orpoti Mackovi se zachoval jako chlap.Je jen škoda, že u nás ještě ochranka ministra nefunguje tak, jako v USA :-)))

  6. A pokud jde o Mackovu čest, tak to bych nechala stranou, nevím o žádné už drahně let:-), ale v tomto případě je mi to nějak fuk:-))

  7. No blu, nebylo to tak úplně zezadu, šel k němu zboku, ale ten pohlavek mu dal zezadu, to se zak pohlavky většinou dávají, jinak jsou to facky:-))))

  8. Macek bránil svoji čest. Zezadu.Otázkou přesto zůstává, jestli poradce pana prezidenta ještě nějakou čest má :-(((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *