Kvůli 15ti milionům?

Tak jsem včera po té Vyvolené Martinově řeči zapřemýšlela, co všechno bych byla ochotna udělat pro 15 milionů.Ne, že bych si to už nezkusila i v praxi a tak vím, že mnoho toho není, ale i tak.
Nevím, jestli bych kvůli penězům někdy někomu mohla říct, že má chcípnout na cokoliv, natož na mor, mor mi připadá jako hodně hnusná nemoc a asi ani neznám nikoho, komu bych ji přála, i když, když se hodně zamyslím……..:-). Taky bych asi kvůli penězům nikoho nebyla ochotna propíchnout v přímém přenosu, asi ani v přenosu nepřímém. Vím o pár lidech, které bych s chutí píchla třeba do zadku, ale do srdce? ne, to ne, kvůli penězům ne.
Ne, asi, ale určitě naopak vím, že bych ani kvůli 100 korunám, ani kvůli 100 milionům nedělala wodoo obřad, ani bych nebya ochotna být mu přítomna.
Vím určitě, že něco takového se často provozuje za účelem ublížit třetí osobě a taky vím,že se to musí hodně umět, aby se nestalo něco člověku, který takovou věc dělá.
Vím určitě, že se taková věc nesmí provozovat ve vlastní prospěch, jakýkoliv, ať jde, či nejde o prachy.
Takže Hranáči a Jalovče, tohle Vám teda nezávidím!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Kvůli 15ti milionům?

  1. cat, sebedestrukci určitě, teď je jen podstatné, jak velkou. Rozhodně, řekla bych.se proti němu obrátí ten předmět jeho “přání”, zejména pokud to wodoo neumí a nemá ochranu.

  2. Mimochodem, docela mě pobavil komentář (už nevím kde jsem to slyšel), že je dotyčný rád za sexuální orientaci Martina… tím se vyloučí, že by geny šířil dál :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *